Sanal Lig Kupası - Sanal Lig - Gerçek Futbol Oyunu ve Taraftar Sitesi
Ücretsiz üye olBağlanDünya
Ücretsiz üye ol
Bağlan
Dünya
Sanal lig kupası - Şampiyonlar ligi - Ülke kupası - Ödüllü kupa
 
21.11.2019 21:45Consadole Sapporo Inter Milan
21.11.2019 21:45Aarau Cagliari Calcio
21.11.2019 21:45Rimini Excelsior
21.11.2019 21:45Norwich City Metalist Kharkiv
21.11.2019 21:45Sakaryaspor A.Ş. Balma SC
21.11.2019 21:45Bayern München Etimesgut Şekerspor A.Ş.
21.11.2019 21:45St.Pauli Atlético Mineiro
21.11.2019 21:45Stade Lavallois Croix de Savoie
 
14.11.2019 21:45Inter Milan Consadole Sapporo1 - 1
14.11.2019 21:45Cagliari Calcio Aarau3 - 1
14.11.2019 21:45Excelsior Rimini1 - 0
14.11.2019 21:45Metalist Kharkiv Norwich City1 - 1
14.11.2019 21:45Balma SC Sakaryaspor A.Ş.4 - 3
14.11.2019 21:45Etimesgut Şekerspor A.Ş. Bayern München2 - 1
14.11.2019 21:45Atlético Mineiro St.Pauli1 - 1
14.11.2019 21:45Croix de Savoie Stade Lavallois4 - 2
 
07.11.2019 21:45Chicago Fire Inter Milan1 - 3
07.11.2019 21:45Córdoba Consadole Sapporo2 - 2
07.11.2019 21:45Kickers Offenbach II Cagliari Calcio1 - 0
07.11.2019 21:45Sparta Prague Aarau1 - 4
07.11.2019 21:45Dinamo Bukarest Excelsior3 - 2
07.11.2019 21:45Kabylie Rimini0 - 2
07.11.2019 21:45Metalist Kharkiv Almagro4 - 2
07.11.2019 21:45Chelsea Norwich City0 - 3
07.11.2019 21:45Villarreal Balma SC1 - 3
07.11.2019 21:45Sakaryaspor A.Ş. Morecambe1 - 0
07.11.2019 21:45Mons Etimesgut Şekerspor A.Ş.0 - 2
07.11.2019 21:45Bayern München Siena6 - 1
07.11.2019 21:45Atlético Mineiro Exeter City3 - 2
07.11.2019 21:45Feyenoord St.Pauli3 - 4
07.11.2019 21:45Croix de Savoie Bozüyükspor3 - 2
07.11.2019 21:45Stade Lavallois Masallı1 - 1
 
31.10.2019 21:45Inter Milan Chicago Fire2 - 1
31.10.2019 21:45Consadole Sapporo Córdoba5 - 1
31.10.2019 21:45Cagliari Calcio Kickers Offenbach II3 - 1
31.10.2019 21:45Aarau Sparta Prague6 - 3
31.10.2019 21:45Excelsior Dinamo Bukarest2 - 1
31.10.2019 21:45Rimini Kabylie7 - 0
31.10.2019 21:45Almagro Metalist Kharkiv2 - 2
31.10.2019 21:45Norwich City Chelsea1 - 2
31.10.2019 21:45Balma SC Villarreal4 - 1
31.10.2019 21:45Morecambe Sakaryaspor A.Ş.2 - 1
31.10.2019 21:45Etimesgut Şekerspor A.Ş. Mons3 - 4
31.10.2019 21:45Siena Bayern München2 - 2
31.10.2019 21:45Exeter City Atlético Mineiro3 - 5
31.10.2019 21:45St.Pauli Feyenoord4 - 1
31.10.2019 21:45Bozüyükspor Croix de Savoie1 - 1
31.10.2019 21:45Masallı Stade Lavallois1 - 4
A Grubu
19.09.2019 21:45Alkmaar Zaanstreek Stade Lavallois5 - 2
19.09.2019 21:45Inter Milan Sparta Rotterdam6 - 1
26.09.2019 21:45Sparta Rotterdam Alkmaar Zaanstreek4 - 1
26.09.2019 21:45Stade Lavallois Inter Milan2 - 1
03.10.2019 21:45Stade Lavallois Sparta Rotterdam3 - 2
03.10.2019 21:45Alkmaar Zaanstreek Inter Milan1 - 4
10.10.2019 21:45Sparta Rotterdam Stade Lavallois0 - 1
10.10.2019 21:45Inter Milan Alkmaar Zaanstreek7 - 0
17.10.2019 21:45Stade Lavallois Alkmaar Zaanstreek1 - 4
17.10.2019 21:45Sparta Rotterdam Inter Milan2 - 2
24.10.2019 21:45Alkmaar Zaanstreek Sparta Rotterdam1 - 2
24.10.2019 21:45Inter Milan Stade Lavallois4 - 1
Puan DurumuOGBMAYAVP
Inter Milan 64112471713
Stade Lavallois 63031016-69
Sparta Rotterdam 62131114-37
Alkmaar Zaanstreek 62041220-86
 
B Grubu
19.09.2019 21:45Croix de Savoie Consadole Sapporo2 - 4
19.09.2019 21:45Tienen Gençlerbirliği3 - 5
26.09.2019 21:45Gençlerbirliği Croix de Savoie0 - 1
26.09.2019 21:45Consadole Sapporo Tienen6 - 4
03.10.2019 21:45Consadole Sapporo Gençlerbirliği9 - 0
03.10.2019 21:45Croix de Savoie Tienen4 - 3
10.10.2019 21:45Gençlerbirliği Consadole Sapporo0 - 5
10.10.2019 21:45Tienen Croix de Savoie2 - 2
17.10.2019 21:45Consadole Sapporo Croix de Savoie8 - 1
17.10.2019 21:45Gençlerbirliği Tienen1 - 1
24.10.2019 21:45Croix de Savoie Gençlerbirliği3 - 1
24.10.2019 21:45Tienen Consadole Sapporo2 - 2
Puan DurumuOGBMAYAVP
Consadole Sapporo 65103492516
Croix de Savoie 63121318-510
Gençlerbirliği 6114722-154
Tienen 60331520-53
 
C Grubu
19.09.2019 21:45Cagliari Calcio Zenit Saint Petersburg2 - 0
19.09.2019 21:45UE Sant Andreu Feyenoord1 - 8
26.09.2019 21:45Feyenoord Cagliari Calcio2 - 1
26.09.2019 21:45Zenit Saint Petersburg UE Sant Andreu6 - 3
03.10.2019 21:45Zenit Saint Petersburg Feyenoord1 - 3
03.10.2019 21:45Cagliari Calcio UE Sant Andreu6 - 2
10.10.2019 21:45Feyenoord Zenit Saint Petersburg2 - 0
10.10.2019 21:45UE Sant Andreu Cagliari Calcio0 - 3
17.10.2019 21:45Zenit Saint Petersburg Cagliari Calcio3 - 4
17.10.2019 21:45Feyenoord UE Sant Andreu2 - 0
24.10.2019 21:45Cagliari Calcio Feyenoord4 - 1
24.10.2019 21:45UE Sant Andreu Zenit Saint Petersburg1 - 0
Puan DurumuOGBMAYAVP
Cagliari Calcio 65012081215
Feyenoord 65011871115
Zenit Saint Petersburg 61051015-53
UE Sant Andreu 6105725-183
 
D Grubu
19.09.2019 21:45Aarau Porto4 - 4
19.09.2019 21:45Budapest Honved F.C. Atlético Mineiro2 - 4
26.09.2019 21:45Atlético Mineiro Aarau2 - 3
26.09.2019 21:45Porto Budapest Honved F.C.7 - 0
03.10.2019 21:45Porto Atlético Mineiro2 - 2
03.10.2019 21:45Aarau Budapest Honved F.C.7 - 1
10.10.2019 21:45Atlético Mineiro Porto3 - 2
10.10.2019 21:45Budapest Honved F.C. Aarau1 - 6
17.10.2019 21:45Porto Aarau0 - 2
17.10.2019 21:45Atlético Mineiro Budapest Honved F.C.8 - 0
24.10.2019 21:45Aarau Atlético Mineiro1 - 0
24.10.2019 21:45Budapest Honved F.C. Porto1 - 4
Puan DurumuOGBMAYAVP
Aarau 65102381516
Atlético Mineiro 63121910910
Porto 6222191278
Budapest Honved F.C. 6006536-310
 
E Grubu
19.09.2019 21:45ABC Gloria Buzau1 - 3
19.09.2019 21:45Bayern München Excelsior1 - 1
26.09.2019 21:45Excelsior ABC4 - 2
26.09.2019 21:45Gloria Buzau Bayern München3 - 4
03.10.2019 21:45Gloria Buzau Excelsior2 - 2
03.10.2019 21:45ABC Bayern München3 - 3
10.10.2019 21:45Excelsior Gloria Buzau5 - 2
10.10.2019 21:45Bayern München ABC2 - 2
17.10.2019 21:45Gloria Buzau ABC4 - 5
17.10.2019 21:45Excelsior Bayern München4 - 4
24.10.2019 21:45ABC Excelsior3 - 5
24.10.2019 21:45Bayern München Gloria Buzau1 - 1
Puan DurumuOGBMAYAVP
Excelsior 63302114712
Bayern München 6150151418
Gloria Buzau 61231518-35
ABC 61231621-55
 
F Grubu
19.09.2019 21:45Rostov Mons1 - 4
19.09.2019 21:45Skoda Xanthi Rimini2 - 3
26.09.2019 21:45Rimini Rostov3 - 0
26.09.2019 21:45Mons Skoda Xanthi2 - 3
03.10.2019 21:45Mons Rimini3 - 3
03.10.2019 21:45Rostov Skoda Xanthi2 - 2
10.10.2019 21:45Rimini Mons3 - 3
10.10.2019 21:45Skoda Xanthi Rostov6 - 0
17.10.2019 21:45Mons Rostov5 - 1
17.10.2019 21:45Rimini Skoda Xanthi6 - 2
24.10.2019 21:45Rostov Rimini0 - 2
24.10.2019 21:45Skoda Xanthi Mons2 - 2
Puan DurumuOGBMAYAVP
Rimini 642020101014
Mons 6231191369
Skoda Xanthi 6222171528
Rostov 6015422-181
 
G Grubu
19.09.2019 21:45Paok Neuchâtel Xamax0 - 2
19.09.2019 21:45Almagro Sakaryaspor A.Ş.2 - 2
26.09.2019 21:45Sakaryaspor A.Ş. Paok6 - 2
26.09.2019 21:45Neuchâtel Xamax Almagro1 - 3
03.10.2019 21:45Neuchâtel Xamax Sakaryaspor A.Ş.4 - 3
03.10.2019 21:45Paok Almagro2 - 3
10.10.2019 21:45Sakaryaspor A.Ş. Neuchâtel Xamax2 - 1
10.10.2019 21:45Almagro Paok6 - 1
17.10.2019 21:45Neuchâtel Xamax Paok5 - 2
17.10.2019 21:45Sakaryaspor A.Ş. Almagro3 - 2
24.10.2019 21:45Paok Sakaryaspor A.Ş.2 - 3
24.10.2019 21:45Almagro Neuchâtel Xamax4 - 1
Puan DurumuOGBMAYAVP
Almagro 641120101013
Sakaryaspor A.Ş. 64111913613
Neuchâtel Xamax 6303141409
Paok 6006925-160
 
H Grubu
19.09.2019 21:45Novo Hamburgo Örebro4 - 2
19.09.2019 21:45Villarreal Norwich City1 - 3
26.09.2019 21:45Norwich City Novo Hamburgo5 - 1
26.09.2019 21:45Örebro Villarreal1 - 3
03.10.2019 21:45Örebro Norwich City1 - 4
03.10.2019 21:45Novo Hamburgo Villarreal1 - 2
10.10.2019 21:45Norwich City Örebro6 - 3
10.10.2019 21:45Villarreal Novo Hamburgo2 - 5
17.10.2019 21:45Örebro Novo Hamburgo1 - 4
17.10.2019 21:45Norwich City Villarreal3 - 1
24.10.2019 21:45Novo Hamburgo Norwich City3 - 4
24.10.2019 21:45Villarreal Örebro10 - 1
Puan DurumuOGBMAYAVP
Norwich City 660025101518
Villarreal 6303191459
Novo Hamburgo 6303181629
Örebro 6006931-220
 
I Grubu
19.09.2019 21:45Krylia Sovetov Rosario Central2 - 3
19.09.2019 21:45Balma SC Chelsea3 - 0
26.09.2019 21:45Chelsea Krylia Sovetov9 - 1
26.09.2019 21:45Rosario Central Balma SC0 - 3
03.10.2019 21:45Rosario Central Chelsea1 - 0
03.10.2019 21:45Krylia Sovetov Balma SC1 - 4
10.10.2019 21:45Chelsea Rosario Central5 - 0
10.10.2019 21:45Balma SC Krylia Sovetov4 - 1
17.10.2019 21:45Rosario Central Krylia Sovetov6 - 1
17.10.2019 21:45Chelsea Balma SC1 - 1
24.10.2019 21:45Krylia Sovetov Chelsea1 - 5
24.10.2019 21:45Balma SC Rosario Central3 - 1
Puan DurumuOGBMAYAVP
Balma SC 65101841416
Chelsea 63122071310
Rosario Central 63031114-39
Krylia Sovetov 6006731-240
 
J Grubu
19.09.2019 21:45Girne Halk Evi Metalist Kharkiv4 - 3
19.09.2019 21:45Şanlıurfa Spor Morecambe0 - 4
26.09.2019 21:45Morecambe Girne Halk Evi6 - 1
26.09.2019 21:45Metalist Kharkiv Şanlıurfa Spor3 - 2
03.10.2019 21:45Metalist Kharkiv Morecambe3 - 3
03.10.2019 21:45Girne Halk Evi Şanlıurfa Spor3 - 3
10.10.2019 21:45Morecambe Metalist Kharkiv3 - 2
10.10.2019 21:45Şanlıurfa Spor Girne Halk Evi3 - 3
17.10.2019 21:45Metalist Kharkiv Girne Halk Evi5 - 3
17.10.2019 21:45Morecambe Şanlıurfa Spor8 - 1
24.10.2019 21:45Girne Halk Evi Morecambe3 - 2
24.10.2019 21:45Şanlıurfa Spor Metalist Kharkiv1 - 4
Puan DurumuOGBMAYAVP
Morecambe 641126101613
Metalist Kharkiv 63122016410
Girne Halk Evi 62221722-58
Şanlıurfa Spor 60241025-152
 
K Grubu
19.09.2019 21:45Brasil Kabylie3 - 5
19.09.2019 21:45Skjold Etimesgut Şekerspor A.Ş.1 - 4
26.09.2019 21:45Etimesgut Şekerspor A.Ş. Brasil5 - 0
26.09.2019 21:45Kabylie Skjold3 - 1
03.10.2019 21:45Kabylie Etimesgut Şekerspor A.Ş.1 - 3
03.10.2019 21:45Brasil Skjold5 - 3
10.10.2019 21:45Etimesgut Şekerspor A.Ş. Kabylie3 - 0
10.10.2019 21:45Skjold Brasil0 - 1
17.10.2019 21:45Kabylie Brasil2 - 2
17.10.2019 21:45Etimesgut Şekerspor A.Ş. Skjold3 - 1
24.10.2019 21:45Brasil Etimesgut Şekerspor A.Ş.1 - 2
24.10.2019 21:45Skjold Kabylie3 - 5
Puan DurumuOGBMAYAVP
Etimesgut Şekerspor A.Ş. 66002041618
Kabylie 63121615110
Brasil 62131217-57
Skjold 6006921-120
 
L Grubu
19.09.2019 21:45Herfølge BK Falkirk1 - 4
19.09.2019 21:45Dinamo Bukarest Siena2 - 3
26.09.2019 21:45Siena Herfølge BK5 - 2
26.09.2019 21:45Falkirk Dinamo Bukarest2 - 3
03.10.2019 21:45Falkirk Siena4 - 2
03.10.2019 21:45Herfølge BK Dinamo Bukarest1 - 4
10.10.2019 21:45Siena Falkirk6 - 4
10.10.2019 21:45Dinamo Bukarest Herfølge BK7 - 0
17.10.2019 21:45Falkirk Herfølge BK7 - 1
17.10.2019 21:45Siena Dinamo Bukarest1 - 0
24.10.2019 21:45Herfølge BK Siena1 - 5
24.10.2019 21:45Dinamo Bukarest Falkirk5 - 0
Puan DurumuOGBMAYAVP
Siena 65012213915
Dinamo Bukarest 64022171412
Falkirk 6303211839
Herfølge BK 6006632-260
 
M Grubu
19.09.2019 21:45Ujpest FC Elverum3 - 9
19.09.2019 21:45Sparta Prague Exeter City1 - 3
26.09.2019 21:45Exeter City Ujpest FC7 - 2
26.09.2019 21:45Elverum Sparta Prague2 - 3
03.10.2019 21:45Elverum Exeter City1 - 2
03.10.2019 21:45Ujpest FC Sparta Prague3 - 4
10.10.2019 21:45Exeter City Elverum2 - 0
10.10.2019 21:45Sparta Prague Ujpest FC5 - 1
17.10.2019 21:45Elverum Ujpest FC6 - 2
17.10.2019 21:45Exeter City Sparta Prague2 - 2
24.10.2019 21:45Ujpest FC Exeter City1 - 4
24.10.2019 21:45Sparta Prague Elverum2 - 2
Puan DurumuOGBMAYAVP
Exeter City 65102071316
Sparta Prague 63211713411
Elverum 6213201467
Ujpest FC 60061235-230
 
N Grubu
19.09.2019 21:45St.Pauli Brestnik 19486 - 2
19.09.2019 21:45A.Yeşilova Kickers Offenbach II1 - 4
26.09.2019 21:45Kickers Offenbach II St.Pauli1 - 5
26.09.2019 21:45Brestnik 1948 A.Yeşilova4 - 5
03.10.2019 21:45Brestnik 1948 Kickers Offenbach II2 - 5
03.10.2019 21:45St.Pauli A.Yeşilova3 - 2
10.10.2019 21:45Kickers Offenbach II Brestnik 19487 - 1
10.10.2019 21:45A.Yeşilova St.Pauli1 - 5
17.10.2019 21:45Brestnik 1948 St.Pauli1 - 5
17.10.2019 21:45Kickers Offenbach II A.Yeşilova6 - 1
24.10.2019 21:45St.Pauli Kickers Offenbach II3 - 1
24.10.2019 21:45A.Yeşilova Brestnik 19480 - 1
Puan DurumuOGBMAYAVP
St.Pauli 66002781918
Kickers Offenbach II 640224131112
A.Yeşilova 61051023-133
Brestnik 1948 61051128-173
 
O Grubu
19.09.2019 21:45Batman Belediyespor GKS Belchatow5 - 2
19.09.2019 21:45Córdoba Bozüyükspor4 - 6
26.09.2019 21:45Bozüyükspor Batman Belediyespor4 - 3
26.09.2019 21:45GKS Belchatow Córdoba1 - 2
03.10.2019 21:45GKS Belchatow Bozüyükspor0 - 4
03.10.2019 21:45Batman Belediyespor Córdoba3 - 2
10.10.2019 21:45Bozüyükspor GKS Belchatow6 - 1
10.10.2019 21:45Córdoba Batman Belediyespor3 - 2
17.10.2019 21:45GKS Belchatow Batman Belediyespor1 - 3
17.10.2019 21:45Bozüyükspor Córdoba3 - 2
24.10.2019 21:45Batman Belediyespor Bozüyükspor0 - 5
24.10.2019 21:45Córdoba GKS Belchatow3 - 2
Puan DurumuOGBMAYAVP
Bozüyükspor 660028101818
Batman Belediyespor 63031617-19
Córdoba 63031617-19
GKS Belchatow 6006723-160
 
P Grubu
19.09.2019 21:45Uğur-Kon S.K. Masallı3 - 4
19.09.2019 21:45Chicago Fire AEK4 - 0
26.09.2019 21:45AEK Uğur-Kon S.K.2 - 1
26.09.2019 21:45Masallı Chicago Fire2 - 1
03.10.2019 21:45Masallı AEK5 - 1
03.10.2019 21:45Uğur-Kon S.K. Chicago Fire2 - 3
10.10.2019 21:45AEK Masallı2 - 2
10.10.2019 21:45Chicago Fire Uğur-Kon S.K.4 - 1
17.10.2019 21:45Masallı Uğur-Kon S.K.5 - 2
17.10.2019 21:45AEK Chicago Fire1 - 6
24.10.2019 21:45Uğur-Kon S.K. AEK3 - 2
24.10.2019 21:45Chicago Fire Masallı2 - 2
Puan DurumuOGBMAYAVP
Masallı 64202011914
Chicago Fire 64112081213
AEK 6114821-134
Uğur-Kon S.K. 61051220-83
 


 
sanal motor sürüm: beta 1.18
 
gazete   |   bilgilerim   |   harita   |   takımlar   |   oyuncular   |   transfer   |   antrenman   |   kupalar   |   turnuva   |   firmalar   |   oyun   |   istatistik   |   albüm   |   forum   |   yardım   |   ara
 
iletişim   |   yardım   |   reklam   |   gizlilik