Ücretsiz üye olDünyaBağlan
Sanal lig kupasıŞampiyonlar ligiÜlke kupasıÖzel kupa 
 
30.09.2021 21:45OFC Charleville Metalist Kharkiv
30.09.2021 21:45Beauvais Oise Stuttgart II
30.09.2021 21:45Sheffield Wednesday Stoke City
30.09.2021 21:45Inter Milan Red Star Waasland
30.09.2021 21:45Arsenal Twente Enschede
30.09.2021 21:45Athletic Bilbao Paris Saint Germain
30.09.2021 21:45Royal Antwerp Ocean City Barons
30.09.2021 21:45Aarau Dunfermline Athletic
 
23.09.2021 21:45Metalist Kharkiv OFC Charleville
23.09.2021 21:45Stuttgart II Beauvais Oise
23.09.2021 21:45Stoke City Sheffield Wednesday
23.09.2021 21:45Red Star Waasland Inter Milan
23.09.2021 21:45Twente Enschede Arsenal
23.09.2021 21:45Paris Saint Germain Athletic Bilbao
23.09.2021 21:45Ocean City Barons Royal Antwerp
23.09.2021 21:45Dunfermline Athletic Aarau
 
16.09.2021 21:45Chapecoense Metalist Kharkiv
1-1
16.09.2021 21:45Odra Wodzislaw Slaski OFC Charleville
1-4
16.09.2021 21:45Stuttgart II Yozgatspor
1-1
16.09.2021 21:45Çatalcaspor Beauvais Oise
1-1
16.09.2021 21:45Göztepe SK Stoke City
3-3
16.09.2021 21:45Chievo Sheffield Wednesday
2-3
16.09.2021 21:45A.C. Milan Red Star Waasland
0-1
16.09.2021 21:45Inter Milan River Plate
2-1
16.09.2021 21:45Bayern München Twente Enschede
1-2
16.09.2021 21:45Arsenal Falkenberg
3-1
16.09.2021 21:45Barcelona Paris Saint Germain
1-2
16.09.2021 21:45Sportfreunde Lotte Athletic Bilbao
2-3
16.09.2021 21:45Beşiktaş JK U19 Ocean City Barons
1-2
16.09.2021 21:45Royal Antwerp Sporting Lisbon
5-3
16.09.2021 21:45Fenerbahçe Dunfermline Athletic
3-2
16.09.2021 21:45Galatasaray Aarau
3-3
 
09.09.2021 21:45Metalist Kharkiv Chapecoense
3-1
09.09.2021 21:45OFC Charleville Odra Wodzislaw Slaski
4-1
09.09.2021 21:45Yozgatspor Stuttgart II
2-2
09.09.2021 21:45Beauvais Oise Çatalcaspor
2-1
09.09.2021 21:45Stoke City Göztepe SK
5-2
09.09.2021 21:45Sheffield Wednesday Chievo
3-0
09.09.2021 21:45Red Star Waasland A.C. Milan
3-1
09.09.2021 21:45River Plate Inter Milan
1-1
09.09.2021 21:45Twente Enschede Bayern München
3-3
09.09.2021 21:45Falkenberg Arsenal
2-2
09.09.2021 21:45Paris Saint Germain Barcelona
2-1
09.09.2021 21:45Athletic Bilbao Sportfreunde Lotte
2-1
09.09.2021 21:45Ocean City Barons Beşiktaş JK U19
2-0
09.09.2021 21:45Sporting Lisbon Royal Antwerp
2-3
09.09.2021 21:45Dunfermline Athletic Fenerbahçe
3-2
09.09.2021 21:45Aarau Galatasaray
4-1
A Grubu
29.07.2021 21:45Wolverhampton Wanderers Metalist Kharkiv
0-0
29.07.2021 21:45Atlético Mineiro Galatasaray
1-2
05.08.2021 21:45Galatasaray Wolverhampton Wanderers
1-1
05.08.2021 21:45Metalist Kharkiv Atlético Mineiro
4-0
12.08.2021 21:45Metalist Kharkiv Galatasaray
4-1
12.08.2021 21:45Wolverhampton Wanderers Atlético Mineiro
2-0
19.08.2021 21:45Galatasaray Metalist Kharkiv
1-2
19.08.2021 21:45Atlético Mineiro Wolverhampton Wanderers
4-3
26.08.2021 21:45Metalist Kharkiv Wolverhampton Wanderers
5-3
26.08.2021 21:45Galatasaray Atlético Mineiro
3-0
02.09.2021 21:45Wolverhampton Wanderers Galatasaray
3-7
02.09.2021 21:45Atlético Mineiro Metalist Kharkiv
1-4
Puan DurumuOGBMAYAVP
Metalist Kharkiv 65101961316
Galatasaray 63121511410
Wolverhampton Wanderers 61231217-55
Atlético Mineiro 6105618-123
 
B Grubu
29.07.2021 21:45Alkmaar Zaanstreek Yokohama
2-2
29.07.2021 21:45OFC Charleville Fenerbahçe
2-2
05.08.2021 21:45Fenerbahçe Alkmaar Zaanstreek
7-1
05.08.2021 21:45Yokohama OFC Charleville
2-4
12.08.2021 21:45Yokohama Fenerbahçe
4-5
12.08.2021 21:45Alkmaar Zaanstreek OFC Charleville
0-1
19.08.2021 21:45Fenerbahçe Yokohama
3-1
19.08.2021 21:45OFC Charleville Alkmaar Zaanstreek
4-1
26.08.2021 21:45Yokohama Alkmaar Zaanstreek
4-0
26.08.2021 21:45Fenerbahçe OFC Charleville
1-2
02.09.2021 21:45Alkmaar Zaanstreek Fenerbahçe
1-2
02.09.2021 21:45OFC Charleville Yokohama
0-0
Puan DurumuOGBMAYAVP
OFC Charleville 6420136714
Fenerbahçe 64112011913
Yokohama 61231314-15
Alkmaar Zaanstreek 6015520-151
 
C Grubu
29.07.2021 21:45Royal Antwerp Allerød FK
6-1
29.07.2021 21:45Yozgatspor Pescara Calcio
4-1
05.08.2021 21:45Pescara Calcio Royal Antwerp
1-2
05.08.2021 21:45Allerød FK Yozgatspor
2-5
12.08.2021 21:45Allerød FK Pescara Calcio
0-4
12.08.2021 21:45Royal Antwerp Yozgatspor
2-3
19.08.2021 21:45Pescara Calcio Allerød FK
3-0
19.08.2021 21:45Yozgatspor Royal Antwerp
1-1
26.08.2021 21:45Allerød FK Royal Antwerp
1-3
26.08.2021 21:45Pescara Calcio Yozgatspor
2-2
02.09.2021 21:45Royal Antwerp Pescara Calcio
2-0
02.09.2021 21:45Yozgatspor Allerød FK
7-2
Puan DurumuOGBMAYAVP
Yozgatspor 642022101214
Royal Antwerp 6411167913
Pescara Calcio 6213111017
Allerød FK 6006628-220
 
D Grubu
29.07.2021 21:45Recreativo de Huelva Beşiktaş JK U19
5-1
29.07.2021 21:45Beauvais Oise Santo André
7-2
05.08.2021 21:45Santo André Recreativo de Huelva
1-4
05.08.2021 21:45Beşiktaş JK U19 Beauvais Oise
0-5
12.08.2021 21:45Beşiktaş JK U19 Santo André
3-1
12.08.2021 21:45Recreativo de Huelva Beauvais Oise
1-2
19.08.2021 21:45Santo André Beşiktaş JK U19
1-2
19.08.2021 21:45Beauvais Oise Recreativo de Huelva
3-2
26.08.2021 21:45Beşiktaş JK U19 Recreativo de Huelva
1-0
26.08.2021 21:45Santo André Beauvais Oise
0-8
02.09.2021 21:45Recreativo de Huelva Santo André
6-0
02.09.2021 21:45Beauvais Oise Beşiktaş JK U19
3-3
Puan DurumuOGBMAYAVP
Beauvais Oise 65102882016
Beşiktaş JK U19 63121015-510
Recreativo de Huelva 6303188109
Santo André 6006530-250
 
E Grubu
29.07.2021 21:45Marília Rostov
4-1
29.07.2021 21:45Sportfreunde Lotte Stoke City
0-1
05.08.2021 21:45Stoke City Marília
3-1
05.08.2021 21:45Rostov Sportfreunde Lotte
2-4
12.08.2021 21:45Rostov Stoke City
0-7
12.08.2021 21:45Marília Sportfreunde Lotte
2-2
19.08.2021 21:45Stoke City Rostov
5-0
19.08.2021 21:45Sportfreunde Lotte Marília
3-1
26.08.2021 21:45Rostov Marília
2-3
26.08.2021 21:45Stoke City Sportfreunde Lotte
3-1
02.09.2021 21:45Marília Stoke City
0-5
02.09.2021 21:45Sportfreunde Lotte Rostov
3-0
Puan DurumuOGBMAYAVP
Stoke City 66002422218
Sportfreunde Lotte 6312139410
Marília 62131116-57
Rostov 6006526-210
 
F Grubu
29.07.2021 21:45Barcelona Bellot Vlašim
2-1
29.07.2021 21:45Academia Liberty Oradea  Sheffield Wednesday
0-4
05.08.2021 21:45Sheffield Wednesday Barcelona
4-3
05.08.2021 21:45Bellot Vlašim Academia Liberty Oradea
5-2
12.08.2021 21:45Bellot Vlašim Sheffield Wednesday
2-4
12.08.2021 21:45Barcelona Academia Liberty Oradea
9-1
19.08.2021 21:45Sheffield Wednesday Bellot Vlašim
4-0
19.08.2021 21:45Academia Liberty Oradea  Barcelona
0-5
26.08.2021 21:45Bellot Vlašim Barcelona
0-2
26.08.2021 21:45Sheffield Wednesday Academia Liberty Oradea
7-1
02.09.2021 21:45Barcelona Sheffield Wednesday
0-2
02.09.2021 21:45Academia Liberty Oradea  Bellot Vlašim
1-4
Puan DurumuOGBMAYAVP
Sheffield Wednesday 66002561918
Barcelona 64022181312
Bellot Vlašim 62041215-36
Academia Liberty Oradea  6006534-290
 
G Grubu
29.07.2021 21:45Red Star Waasland Alger
5-1
29.07.2021 21:45Înainte Modelu  Arsenal
0-3
05.08.2021 21:45Arsenal Red Star Waasland
3-1
05.08.2021 21:45Alger Înainte Modelu
3-2
12.08.2021 21:45Alger Arsenal
0-1
12.08.2021 21:45Red Star Waasland Înainte Modelu
6-0
19.08.2021 21:45Arsenal Alger
3-0
19.08.2021 21:45Înainte Modelu  Red Star Waasland
1-7
26.08.2021 21:45Alger Red Star Waasland
1-3
26.08.2021 21:45Arsenal Înainte Modelu
11-2
02.09.2021 21:45Red Star Waasland Arsenal
2-1
02.09.2021 21:45Înainte Modelu  Alger
2-4
Puan DurumuOGBMAYAVP
Red Star Waasland 65012471715
Arsenal 65012251715
Alger 6204916-76
Înainte Modelu  6006734-270
 
H Grubu
29.07.2021 21:45Bayern München River Plate
4-2
29.07.2021 21:45Mağusa Türk Gücü Feyenoord
1-4
05.08.2021 21:45Feyenoord Bayern München
2-1
05.08.2021 21:45River Plate Mağusa Türk Gücü
7-1
12.08.2021 21:45River Plate Feyenoord
5-2
12.08.2021 21:45Bayern München Mağusa Türk Gücü
6-0
19.08.2021 21:45Feyenoord River Plate
0-2
19.08.2021 21:45Mağusa Türk Gücü Bayern München
0-3
26.08.2021 21:45River Plate Bayern München
2-2
26.08.2021 21:45Feyenoord Mağusa Türk Gücü
5-1
02.09.2021 21:45Bayern München Feyenoord
4-1
02.09.2021 21:45Mağusa Türk Gücü River Plate
0-6
Puan DurumuOGBMAYAVP
River Plate 64112491513
Bayern München 64112071313
Feyenoord 6303141409
Mağusa Türk Gücü 6006331-280
 
I Grubu
29.07.2021 21:45Twente Enschede Ural Yekaterinburg
4-2
29.07.2021 21:45Inter Milan Etimesgut Şekerspor A.Ş.
6-2
05.08.2021 21:45Etimesgut Şekerspor A.Ş. Twente Enschede
0-1
05.08.2021 21:45Ural Yekaterinburg  Inter Milan
0-0
12.08.2021 21:45Ural Yekaterinburg  Etimesgut Şekerspor A.Ş.
1-3
12.08.2021 21:45Twente Enschede Inter Milan
2-1
19.08.2021 21:45Etimesgut Şekerspor A.Ş. Ural Yekaterinburg
7-1
19.08.2021 21:45Inter Milan Twente Enschede
3-1
26.08.2021 21:45Ural Yekaterinburg  Twente Enschede
1-5
26.08.2021 21:45Etimesgut Şekerspor A.Ş. Inter Milan
1-4
02.09.2021 21:45Twente Enschede Etimesgut Şekerspor A.Ş.
7-3
02.09.2021 21:45Inter Milan Ural Yekaterinburg
6-0
Puan DurumuOGBMAYAVP
Twente Enschede 650120101015
Inter Milan 64112061413
Etimesgut Şekerspor A.Ş. 62041620-46
Ural Yekaterinburg  6015525-201
 
J Grubu
29.07.2021 21:45Serdarlı Falkenberg
0-2
29.07.2021 21:45AaB A.C. Milan
1-2
05.08.2021 21:45A.C. Milan Serdarlı
6-0
05.08.2021 21:45Falkenberg AaB
7-0
12.08.2021 21:45Falkenberg A.C. Milan
2-2
12.08.2021 21:45Serdarlı AaB
1-5
19.08.2021 21:45A.C. Milan Falkenberg
1-3
19.08.2021 21:45AaB Serdarlı
9-3
26.08.2021 21:45Falkenberg Serdarlı
7-0
26.08.2021 21:45A.C. Milan AaB
2-3
02.09.2021 21:45Serdarlı A.C. Milan
2-5
02.09.2021 21:45AaB Falkenberg
2-2
Puan DurumuOGBMAYAVP
Falkenberg 64202351814
A.C. Milan 63121811710
AaB 63122017310
Serdarlı 6006634-280
 
K Grubu
29.07.2021 21:45Paris Saint Germain Brestnik 1948
4-2
29.07.2021 21:45Esentepe Chievo
0-1
05.08.2021 21:45Chievo Paris Saint Germain
3-5
05.08.2021 21:45Brestnik 1948 Esentepe
4-0
12.08.2021 21:45Brestnik 1948 Chievo
1-0
12.08.2021 21:45Paris Saint Germain Esentepe
8-1
19.08.2021 21:45Chievo Brestnik 1948
5-2
19.08.2021 21:45Esentepe Paris Saint Germain
0-5
26.08.2021 21:45Brestnik 1948 Paris Saint Germain
3-3
26.08.2021 21:45Chievo Esentepe
6-1
02.09.2021 21:45Paris Saint Germain Chievo
0-1
02.09.2021 21:45Esentepe Brestnik 1948
1-4
Puan DurumuOGBMAYAVP
Paris Saint Germain 641125101513
Chievo 6402169712
Brestnik 1948 63121613310
Esentepe 6006328-250
 
L Grubu
29.07.2021 21:45Athletic Bilbao Wohlen
7-2
29.07.2021 21:45AO Kavala  Göztepe SK
4-4
05.08.2021 21:45Göztepe SK Athletic Bilbao
1-2
05.08.2021 21:45Wohlen AO Kavala
2-4
12.08.2021 21:45Wohlen Göztepe SK
0-4
12.08.2021 21:45Athletic Bilbao AO Kavala
3-1
19.08.2021 21:45Göztepe SK Wohlen
3-0
19.08.2021 21:45AO Kavala  Athletic Bilbao
1-2
26.08.2021 21:45Wohlen Athletic Bilbao
3-5
26.08.2021 21:45Göztepe SK AO Kavala
8-2
02.09.2021 21:45Athletic Bilbao Göztepe SK
2-0
02.09.2021 21:45AO Kavala  Wohlen
6-2
Puan DurumuOGBMAYAVP
Athletic Bilbao 66002181318
Göztepe SK 631220101010
AO Kavala  62131821-37
Wohlen 6006929-200
 
M Grubu
29.07.2021 21:45Çatalcaspor Stromsgodset
6-1
29.07.2021 21:45Ocean City Barons Paok
5-1
05.08.2021 21:45Paok Çatalcaspor
1-4
05.08.2021 21:45Stromsgodset Ocean City Barons
0-4
12.08.2021 21:45Stromsgodset Paok
3-3
12.08.2021 21:45Çatalcaspor Ocean City Barons
1-2
19.08.2021 21:45Paok Stromsgodset
4-1
19.08.2021 21:45Ocean City Barons Çatalcaspor
1-1
26.08.2021 21:45Stromsgodset Çatalcaspor
0-3
26.08.2021 21:45Paok Ocean City Barons
1-4
02.09.2021 21:45Çatalcaspor Paok
6-0
02.09.2021 21:45Ocean City Barons Stromsgodset
5-0
Puan DurumuOGBMAYAVP
Ocean City Barons 65102141716
Çatalcaspor 64112151613
Paok 61141023-134
Stromsgodset 6015525-201
 
N Grubu
29.07.2021 21:45Kuban Sporting Lisbon
2-4
29.07.2021 21:45Videoton FC Stuttgart II
3-6
05.08.2021 21:45Stuttgart II Kuban
5-2
05.08.2021 21:45Sporting Lisbon Videoton FC
7-2
12.08.2021 21:45Sporting Lisbon Stuttgart II
2-1
12.08.2021 21:45Kuban Videoton FC
0-0
19.08.2021 21:45Stuttgart II Sporting Lisbon
1-0
19.08.2021 21:45Videoton FC Kuban
1-4
26.08.2021 21:45Sporting Lisbon Kuban
7-1
26.08.2021 21:45Stuttgart II Videoton FC
5-1
02.09.2021 21:45Kuban Stuttgart II
2-4
02.09.2021 21:45Videoton FC Sporting Lisbon
0-6
Puan DurumuOGBMAYAVP
Sporting Lisbon 65012671915
Stuttgart II 650122101215
Kuban 61141121-104
Videoton FC 6015728-211
 
O Grubu
29.07.2021 21:45Odra Wodzislaw Slaski Masallı
2-2
29.07.2021 21:45Dunfermline Athletic Debreceni VSC
4-0
05.08.2021 21:45Debreceni VSC Odra Wodzislaw Slaski
0-5
05.08.2021 21:45Masallı Dunfermline Athletic
0-3
12.08.2021 21:45Masallı Debreceni VSC
7-1
12.08.2021 21:45Odra Wodzislaw Slaski Dunfermline Athletic
0-4
19.08.2021 21:45Debreceni VSC Masallı
2-4
19.08.2021 21:45Dunfermline Athletic Odra Wodzislaw Slaski
1-0
26.08.2021 21:45Masallı Odra Wodzislaw Slaski
1-2
26.08.2021 21:45Debreceni VSC Dunfermline Athletic
0-2
02.09.2021 21:45Odra Wodzislaw Slaski Debreceni VSC
4-1
02.09.2021 21:45Dunfermline Athletic Masallı
5-3
Puan DurumuOGBMAYAVP
Dunfermline Athletic 66001931618
Odra Wodzislaw Slaski 6312139410
Masallı 6213171527
Debreceni VSC 6006426-220
 
P Grubu
29.07.2021 21:45Chapecoense Aarau
3-6
29.07.2021 21:45Skoda Xanthi Ajax
1-3
05.08.2021 21:45Ajax Chapecoense
1-0
05.08.2021 21:45Aarau Skoda Xanthi
3-1
12.08.2021 21:45Aarau Ajax
7-1
12.08.2021 21:45Chapecoense Skoda Xanthi
5-0
19.08.2021 21:45Ajax Aarau
1-4
19.08.2021 21:45Skoda Xanthi Chapecoense
2-3
26.08.2021 21:45Aarau Chapecoense
4-1
26.08.2021 21:45Ajax Skoda Xanthi
2-0
02.09.2021 21:45Chapecoense Ajax
2-0
02.09.2021 21:45Skoda Xanthi Aarau
0-7
Puan DurumuOGBMAYAVP
Aarau 66003172418
Chapecoense 6303141319
Ajax 6303814-69
Skoda Xanthi 6006423-190
 


 
sanal motor sürüm: 2.01