Sanal Lig Kupası - Sanal Lig - Gerçek Futbol Oyunu ve Taraftar Sitesi
Ücretsiz üye olBağlanDünya
Ücretsiz üye ol
Bağlan
Dünya
Sanal lig kupası - Şampiyonlar ligi - Ülke kupası - Ödüllü kupa
 
04.04.2019 21:45Norwich City Schalke 04
 
28.03.2019 21:45Schalke 04 Norwich City
 
21.03.2019 21:45Gaziantepspor Schalke 042 - 3
21.03.2019 21:45Kickers Offenbach II Norwich City1 - 4
 
14.03.2019 21:45Schalke 04 Gaziantepspor3 - 3
14.03.2019 21:45Norwich City Kickers Offenbach II1 - 1
 
07.03.2019 21:45Schalke 04 Arsenal1 - 1
07.03.2019 21:45Metalist Kharkiv Gaziantepspor2 - 2
07.03.2019 21:45Norwich City Lazio2 - 1
07.03.2019 21:45Kickers Offenbach II St.Pauli1 - 1
 
28.02.2019 21:45Arsenal Schalke 041 - 2
28.02.2019 21:45Gaziantepspor Metalist Kharkiv6 - 3
28.02.2019 21:45Lazio Norwich City3 - 2
28.02.2019 21:45St.Pauli Kickers Offenbach II4 - 4
 
21.02.2019 21:45Lens Arsenal1 - 2
21.02.2019 21:45Cagliari Calcio Schalke 040 - 0
21.02.2019 21:45Gaziantepspor Niort5 - 2
21.02.2019 21:45FC Gossau Metalist Kharkiv0 - 4
21.02.2019 21:45Nagoya Grampus Lazio1 - 6
21.02.2019 21:45Norwich City Argentinos Juniors7 - 2
21.02.2019 21:45St.Pauli Excelsior4 - 2
21.02.2019 21:45Kickers Offenbach II Siena4 - 1
 
14.02.2019 21:45Arsenal Lens3 - 3
14.02.2019 21:45Schalke 04 Cagliari Calcio5 - 0
14.02.2019 21:45Niort Gaziantepspor5 - 5
14.02.2019 21:45Metalist Kharkiv FC Gossau0 - 1
14.02.2019 21:45Lazio Nagoya Grampus2 - 0
14.02.2019 21:45Argentinos Juniors Norwich City3 - 4
14.02.2019 21:45Excelsior St.Pauli1 - 3
14.02.2019 21:45Siena Kickers Offenbach II0 - 2
 
07.02.2019 21:45G. Gücü Arsenal2 - 3
07.02.2019 21:45Batman Belediyespor Lens0 - 2
07.02.2019 21:45PSV Eindhoven Schalke 041 - 3
07.02.2019 21:45A.Yeşilova Cagliari Calcio2 - 5
07.02.2019 21:45Neftçi Bakü Niort0 - 2
07.02.2019 21:45Kabylie Gaziantepspor4 - 4
07.02.2019 21:45Metalist Kharkiv Gloria Buzau6 - 1
07.02.2019 21:45FC Gossau Bury3 - 2
07.02.2019 21:45Villarreal Lazio2 - 3
07.02.2019 21:45Ocean City Barons Nagoya Grampus0 - 2
07.02.2019 21:45Novo Hamburgo Argentinos Juniors1 - 2
07.02.2019 21:45Samsunspor Norwich City3 - 4
07.02.2019 21:45Excelsior Rosario Central4 - 0
07.02.2019 21:45Bozüyükspor St.Pauli1 - 3
07.02.2019 21:45Rimini Siena2 - 2
07.02.2019 21:45Yıldırım Spor F.C. Kickers Offenbach II0 - 9
 
31.01.2019 21:45Arsenal G. Gücü4 - 1
31.01.2019 21:45Lens Batman Belediyespor5 - 1
31.01.2019 21:45Schalke 04 PSV Eindhoven1 - 1
31.01.2019 21:45Cagliari Calcio A.Yeşilova5 - 1
31.01.2019 21:45Niort Neftçi Bakü4 - 1
31.01.2019 21:45Gaziantepspor Kabylie6 - 1
31.01.2019 21:45Gloria Buzau Metalist Kharkiv1 - 3
31.01.2019 21:45Bury FC Gossau4 - 7
31.01.2019 21:45Lazio Villarreal4 - 1
31.01.2019 21:45Nagoya Grampus Ocean City Barons7 - 2
31.01.2019 21:45Argentinos Juniors Novo Hamburgo1 - 0
31.01.2019 21:45Norwich City Samsunspor2 - 2
31.01.2019 21:45Rosario Central Excelsior2 - 1
31.01.2019 21:45St.Pauli Bozüyükspor2 - 0
31.01.2019 21:45Siena Rimini2 - 2
31.01.2019 21:45Kickers Offenbach II Yıldırım Spor F.C.5 - 0
A Grubu
20.12.2018 21:45Skoda Xanthi Yıldırım Spor F.C.2 - 6
20.12.2018 21:45Girondins de Bordeaux Arsenal2 - 5
27.12.2018 21:45Arsenal Skoda Xanthi6 - 0
27.12.2018 21:45Yıldırım Spor F.C. Girondins de Bordeaux1 - 2
03.01.2019 21:45Yıldırım Spor F.C. Arsenal0 - 4
03.01.2019 21:45Skoda Xanthi Girondins de Bordeaux3 - 1
10.01.2019 21:45Arsenal Yıldırım Spor F.C.6 - 1
10.01.2019 21:45Girondins de Bordeaux Skoda Xanthi2 - 3
17.01.2019 21:45Yıldırım Spor F.C. Skoda Xanthi2 - 1
17.01.2019 21:45Arsenal Girondins de Bordeaux6 - 1
24.01.2019 21:45Skoda Xanthi Arsenal2 - 4
24.01.2019 21:45Girondins de Bordeaux Yıldırım Spor F.C.3 - 1
Puan DurumuOGBMAYAVP
Arsenal 66003162518
Yıldırım Spor F.C. 62041118-76
Girondins de Bordeaux 62041119-86
Skoda Xanthi 62041121-106
 
B Grubu
20.12.2018 21:45Rimini Ruch Chorzow2 - 0
20.12.2018 21:45Lens Nacional de Patos4 - 0
27.12.2018 21:45Nacional de Patos Rimini0 - 3
27.12.2018 21:45Ruch Chorzow Lens0 - 3
03.01.2019 21:45Ruch Chorzow Nacional de Patos0 - 1
03.01.2019 21:45Rimini Lens1 - 1
10.01.2019 21:45Nacional de Patos Ruch Chorzow5 - 1
10.01.2019 21:45Lens Rimini3 - 3
17.01.2019 21:45Ruch Chorzow Rimini2 - 4
17.01.2019 21:45Nacional de Patos Lens1 - 2
24.01.2019 21:45Rimini Nacional de Patos4 - 3
24.01.2019 21:45Lens Ruch Chorzow8 - 2
Puan DurumuOGBMAYAVP
Lens 64202171414
Rimini 6420179814
Nacional de Patos 62041014-46
Ruch Chorzow 6006523-180
 
C Grubu
20.12.2018 21:45Schalke 04 Mjøndalen1 - 4
20.12.2018 21:45Sporting Braga Bozüyükspor2 - 2
27.12.2018 21:45Bozüyükspor Schalke 041 - 4
27.12.2018 21:45Mjøndalen Sporting Braga2 - 3
03.01.2019 21:45Mjøndalen Bozüyükspor2 - 2
03.01.2019 21:45Schalke 04 Sporting Braga2 - 3
10.01.2019 21:45Bozüyükspor Mjøndalen3 - 0
10.01.2019 21:45Sporting Braga Schalke 041 - 3
17.01.2019 21:45Mjøndalen Schalke 040 - 0
17.01.2019 21:45Bozüyükspor Sporting Braga5 - 2
24.01.2019 21:45Schalke 04 Bozüyükspor3 - 2
24.01.2019 21:45Sporting Braga Mjøndalen3 - 4
Puan DurumuOGBMAYAVP
Schalke 04 63121311210
Bozüyükspor 6222151328
Mjøndalen 6222121208
Sporting Braga 62131418-47
 
D Grubu
20.12.2018 21:45Cagliari Calcio Mons5 - 1
20.12.2018 21:45Oud-Heverlee Leuven Excelsior2 - 2
27.12.2018 21:45Excelsior Cagliari Calcio2 - 1
27.12.2018 21:45Mons Oud-Heverlee Leuven4 - 1
03.01.2019 21:45Mons Excelsior2 - 2
03.01.2019 21:45Cagliari Calcio Oud-Heverlee Leuven4 - 1
10.01.2019 21:45Excelsior Mons1 - 0
10.01.2019 21:45Oud-Heverlee Leuven Cagliari Calcio0 - 3
17.01.2019 21:45Mons Cagliari Calcio2 - 4
17.01.2019 21:45Excelsior Oud-Heverlee Leuven1 - 2
24.01.2019 21:45Cagliari Calcio Excelsior5 - 2
24.01.2019 21:45Oud-Heverlee Leuven Mons2 - 2
Puan DurumuOGBMAYAVP
Cagliari Calcio 65012281415
Excelsior 62221012-28
Mons 61231115-45
Oud-Heverlee Leuven 6123816-85
 
E Grubu
20.12.2018 21:45Middlesbrough Baumit Jablonec0 - 1
20.12.2018 21:45Niort Samsunspor3 - 0
27.12.2018 21:45Samsunspor Middlesbrough0 - 1
27.12.2018 21:45Baumit Jablonec Niort0 - 3
03.01.2019 21:45Baumit Jablonec Samsunspor3 - 4
03.01.2019 21:45Middlesbrough Niort3 - 3
10.01.2019 21:45Samsunspor Baumit Jablonec3 - 1
10.01.2019 21:45Niort Middlesbrough7 - 4
17.01.2019 21:45Baumit Jablonec Middlesbrough6 - 4
17.01.2019 21:45Samsunspor Niort1 - 1
24.01.2019 21:45Middlesbrough Samsunspor2 - 6
24.01.2019 21:45Niort Baumit Jablonec3 - 1
Puan DurumuOGBMAYAVP
Niort 64202091114
Samsunspor 63121411310
Baumit Jablonec 62041217-56
Middlesbrough 61141423-94
 
F Grubu
20.12.2018 21:45Novo Hamburgo Falkirk3 - 5
20.12.2018 21:45Anadolu Gaziantepspor1 - 3
27.12.2018 21:45Gaziantepspor Novo Hamburgo3 - 3
27.12.2018 21:45Falkirk Anadolu3 - 1
03.01.2019 21:45Falkirk Gaziantepspor2 - 4
03.01.2019 21:45Novo Hamburgo Anadolu6 - 2
10.01.2019 21:45Gaziantepspor Falkirk3 - 0
10.01.2019 21:45Anadolu Novo Hamburgo1 - 6
17.01.2019 21:45Falkirk Novo Hamburgo1 - 2
17.01.2019 21:45Gaziantepspor Anadolu7 - 0
24.01.2019 21:45Novo Hamburgo Gaziantepspor1 - 1
24.01.2019 21:45Anadolu Falkirk1 - 4
Puan DurumuOGBMAYAVP
Gaziantepspor 64202171414
Novo Hamburgo 63212113811
Falkirk 6303151419
Anadolu 6006629-230
 
G Grubu
20.12.2018 21:45Squad of Lucky Football Ocean City Barons0 - 7
20.12.2018 21:45Gloria Buzau Sparta Rotterdam7 - 0
27.12.2018 21:45Sparta Rotterdam Squad of Lucky Football5 - 0
27.12.2018 21:45Ocean City Barons Gloria Buzau2 - 1
03.01.2019 21:45Ocean City Barons Sparta Rotterdam3 - 1
03.01.2019 21:45Squad of Lucky Football Gloria Buzau1 - 5
10.01.2019 21:45Sparta Rotterdam Ocean City Barons1 - 0
10.01.2019 21:45Gloria Buzau Squad of Lucky Football4 - 1
17.01.2019 21:45Ocean City Barons Squad of Lucky Football8 - 3
17.01.2019 21:45Sparta Rotterdam Gloria Buzau1 - 1
24.01.2019 21:45Squad of Lucky Football Sparta Rotterdam0 - 3
24.01.2019 21:45Gloria Buzau Ocean City Barons6 - 2
Puan DurumuOGBMAYAVP
Gloria Buzau 64112471713
Ocean City Barons 640222121012
Sparta Rotterdam 63121111010
Squad of Lucky Football 6006532-270
 
H Grubu
20.12.2018 21:45Anapolina København1 - 1
20.12.2018 21:45Villarreal Bury2 - 5
27.12.2018 21:45Bury Anapolina5 - 1
27.12.2018 21:45København Villarreal0 - 4
03.01.2019 21:45København Bury0 - 2
03.01.2019 21:45Anapolina Villarreal1 - 2
10.01.2019 21:45Bury København2 - 0
10.01.2019 21:45Villarreal Anapolina1 - 1
17.01.2019 21:45København Anapolina1 - 1
17.01.2019 21:45Bury Villarreal4 - 4
24.01.2019 21:45Anapolina Bury11 - 0
24.01.2019 21:45Villarreal København1 - 1
Puan DurumuOGBMAYAVP
Bury 64111818013
Villarreal 6231141229
Anapolina 6132161066
København 6033311-83
 
I Grubu
20.12.2018 21:45Lazio FC Gossau2 - 0
20.12.2018 21:45CSKA Moscow Americano1 - 0
27.12.2018 21:45Americano Lazio1 - 5
27.12.2018 21:45FC Gossau CSKA Moscow2 - 1
03.01.2019 21:45FC Gossau Americano1 - 1
03.01.2019 21:45Lazio CSKA Moscow5 - 1
10.01.2019 21:45Americano FC Gossau2 - 3
10.01.2019 21:45CSKA Moscow Lazio1 - 1
17.01.2019 21:45FC Gossau Lazio2 - 3
17.01.2019 21:45Americano CSKA Moscow1 - 2
24.01.2019 21:45Lazio Americano3 - 0
24.01.2019 21:45CSKA Moscow FC Gossau2 - 6
Puan DurumuOGBMAYAVP
Lazio 65101951416
FC Gossau 63121411310
CSKA Moscow 6213815-77
Americano 6015515-101
 
J Grubu
20.12.2018 21:45Aris Thessaloniki Metalist Kharkiv2 - 4
20.12.2018 21:45Nagoya Grampus Groningen3 - 1
27.12.2018 21:45Groningen Aris Thessaloniki3 - 2
27.12.2018 21:45Metalist Kharkiv Nagoya Grampus2 - 2
03.01.2019 21:45Metalist Kharkiv Groningen4 - 2
03.01.2019 21:45Aris Thessaloniki Nagoya Grampus3 - 5
10.01.2019 21:45Groningen Metalist Kharkiv1 - 2
10.01.2019 21:45Nagoya Grampus Aris Thessaloniki5 - 2
17.01.2019 21:45Metalist Kharkiv Aris Thessaloniki2 - 1
17.01.2019 21:45Groningen Nagoya Grampus1 - 3
24.01.2019 21:45Aris Thessaloniki Groningen3 - 3
24.01.2019 21:45Nagoya Grampus Metalist Kharkiv2 - 2
Puan DurumuOGBMAYAVP
Nagoya Grampus 64202011914
Metalist Kharkiv 64201610614
Groningen 61141117-64
Aris Thessaloniki 60151322-91
 
K Grubu
20.12.2018 21:45Tokoli KSK Botev Vratsa1 - 1
20.12.2018 21:45Kabylie Argentinos Juniors0 - 2
27.12.2018 21:45Argentinos Juniors Tokoli KSK6 - 1
27.12.2018 21:45Botev Vratsa Kabylie1 - 2
03.01.2019 21:45Botev Vratsa Argentinos Juniors0 - 2
03.01.2019 21:45Tokoli KSK Kabylie1 - 5
10.01.2019 21:45Argentinos Juniors Botev Vratsa6 - 0
10.01.2019 21:45Kabylie Tokoli KSK4 - 3
17.01.2019 21:45Botev Vratsa Tokoli KSK2 - 2
17.01.2019 21:45Argentinos Juniors Kabylie6 - 2
24.01.2019 21:45Tokoli KSK Argentinos Juniors0 - 3
24.01.2019 21:45Kabylie Botev Vratsa3 - 0
Puan DurumuOGBMAYAVP
Argentinos Juniors 66002532218
Kabylie 64021613312
Botev Vratsa 6024416-122
Tokoli KSK 6024821-132
 
L Grubu
20.12.2018 21:45Zenit Saint Petersburg Neftçi Bakü1 - 0
20.12.2018 21:45Vejle Norwich City1 - 3
27.12.2018 21:45Norwich City Zenit Saint Petersburg4 - 1
27.12.2018 21:45Neftçi Bakü Vejle4 - 1
03.01.2019 21:45Neftçi Bakü Norwich City3 - 4
03.01.2019 21:45Zenit Saint Petersburg Vejle1 - 3
10.01.2019 21:45Norwich City Neftçi Bakü2 - 1
10.01.2019 21:45Vejle Zenit Saint Petersburg0 - 3
17.01.2019 21:45Neftçi Bakü Zenit Saint Petersburg5 - 1
17.01.2019 21:45Norwich City Vejle10 - 4
24.01.2019 21:45Zenit Saint Petersburg Norwich City2 - 2
24.01.2019 21:45Vejle Neftçi Bakü0 - 5
Puan DurumuOGBMAYAVP
Norwich City 651025121316
Neftçi Bakü 630318999
Zenit Saint Petersburg 6213914-57
Vejle 6105926-173
 
M Grubu
20.12.2018 21:45Krylia Sovetov Rosario Central0 - 2
20.12.2018 21:45A.Yeşilova Córdoba4 - 4
27.12.2018 21:45Córdoba Krylia Sovetov4 - 2
27.12.2018 21:45Rosario Central A.Yeşilova8 - 1
03.01.2019 21:45Rosario Central Córdoba6 - 2
03.01.2019 21:45Krylia Sovetov A.Yeşilova3 - 4
10.01.2019 21:45Córdoba Rosario Central1 - 3
10.01.2019 21:45A.Yeşilova Krylia Sovetov4 - 1
17.01.2019 21:45Rosario Central Krylia Sovetov5 - 3
17.01.2019 21:45Córdoba A.Yeşilova1 - 1
24.01.2019 21:45Krylia Sovetov Córdoba2 - 4
24.01.2019 21:45A.Yeşilova Rosario Central1 - 1
Puan DurumuOGBMAYAVP
Rosario Central 65102581716
A.Yeşilova 62311518-39
Córdoba 62221618-28
Krylia Sovetov 60061123-120
 
N Grubu
20.12.2018 21:45St.Pauli Bekescsaba 19126 - 0
20.12.2018 21:45Olympiacos PSV Eindhoven2 - 1
27.12.2018 21:45PSV Eindhoven St.Pauli2 - 3
27.12.2018 21:45Bekescsaba 1912 Olympiacos1 - 4
03.01.2019 21:45Bekescsaba 1912 PSV Eindhoven0 - 3
03.01.2019 21:45St.Pauli Olympiacos4 - 3
10.01.2019 21:45PSV Eindhoven Bekescsaba 19125 - 0
10.01.2019 21:45Olympiacos St.Pauli2 - 5
17.01.2019 21:45Bekescsaba 1912 St.Pauli2 - 5
17.01.2019 21:45PSV Eindhoven Olympiacos3 - 1
24.01.2019 21:45St.Pauli PSV Eindhoven1 - 1
24.01.2019 21:45Olympiacos Bekescsaba 19125 - 1
Puan DurumuOGBMAYAVP
St.Pauli 651024101416
PSV Eindhoven 6312157810
Olympiacos 6303171529
Bekescsaba 1912 6006428-240
 
O Grubu
20.12.2018 21:45Siena Znicz Pruszkow3 - 0
20.12.2018 21:45Barcelona Batman Belediyespor0 - 2
27.12.2018 21:45Batman Belediyespor Siena2 - 2
27.12.2018 21:45Znicz Pruszkow Barcelona0 - 4
03.01.2019 21:45Znicz Pruszkow Batman Belediyespor1 - 1
03.01.2019 21:45Siena Barcelona3 - 0
10.01.2019 21:45Batman Belediyespor Znicz Pruszkow4 - 1
10.01.2019 21:45Barcelona Siena0 - 3
17.01.2019 21:45Znicz Pruszkow Siena0 - 2
17.01.2019 21:45Batman Belediyespor Barcelona4 - 2
24.01.2019 21:45Siena Batman Belediyespor5 - 2
24.01.2019 21:45Barcelona Znicz Pruszkow1 - 2
Puan DurumuOGBMAYAVP
Siena 65101841416
Batman Belediyespor 63211511411
Znicz Pruszkow 6114415-114
Barcelona 6105714-73
 
P Grubu
20.12.2018 21:45G. Gücü Kalmar FF6 - 1
20.12.2018 21:45Aarau Kickers Offenbach II2 - 5
27.12.2018 21:45Kickers Offenbach II G. Gücü4 - 1
27.12.2018 21:45Kalmar FF Aarau2 - 3
03.01.2019 21:45Kalmar FF Kickers Offenbach II0 - 7
03.01.2019 21:45G. Gücü Aarau2 - 0
10.01.2019 21:45Kickers Offenbach II Kalmar FF6 - 0
10.01.2019 21:45Aarau G. Gücü1 - 2
17.01.2019 21:45Kalmar FF G. Gücü0 - 3
17.01.2019 21:45Kickers Offenbach II Aarau3 - 1
24.01.2019 21:45G. Gücü Kickers Offenbach II1 - 1
24.01.2019 21:45Aarau Kalmar FF7 - 2
Puan DurumuOGBMAYAVP
Kickers Offenbach II 65102652116
G. Gücü 6411157813
Aarau 62041416-26
Kalmar FF 6006532-270
 


 
sanal motor sürüm: beta 1.18
 
gazete   |   bilgilerim   |   harita   |   takımlar   |   oyuncular   |   transfer   |   antrenman   |   kupalar   |   turnuva   |   firmalar   |   oyun   |   istatistik   |   albüm   |   forum   |   yardım   |   ara
 
iletişim   |   yardım   |   reklam   |   gizlilik