Şampiyonlar Ligi - Sanal Lig - Gerçek Futbol Oyunu ve Taraftar Sitesi
Ücretsiz üye olBağlanDünya
Ücretsiz üye ol
Bağlan
Dünya
Sanal lig kupası - Şampiyonlar ligi - Ülke kupası - Ödüllü kupa
 
24.07.2019 21:45Modena Spartak Nalchik
24.07.2019 21:45Botafogo Kayserispor
24.07.2019 21:45Aksarayspor Palmeiras
24.07.2019 21:45Kyoto Sanga Bayer Leverkusen
 
17.07.2019 21:45Spartak Nalchik Modena4 - 1
17.07.2019 21:45Kayserispor Botafogo1 - 1
17.07.2019 21:45Palmeiras Aksarayspor1 - 3
17.07.2019 21:45Bayer Leverkusen Kyoto Sanga4 - 2
 
10.07.2019 21:45Çetinkaya Türk Spartak Nalchik1 - 2
10.07.2019 21:45VVV-Venlo Modena2 - 2
10.07.2019 21:45Kayserispor Eindhoven4 - 1
10.07.2019 21:45Botafogo Grays Athletic4 - 2
10.07.2019 21:45A.C. Milan Palmeiras2 - 2
10.07.2019 21:45Aksarayspor St.Pauli5 - 0
10.07.2019 21:45Monaco Bayer Leverkusen0 - 1
10.07.2019 21:45Kyoto Sanga OFC Charleville1 - 1
 
03.07.2019 21:45Spartak Nalchik Çetinkaya Türk3 - 1
03.07.2019 21:45Modena VVV-Venlo1 - 0
03.07.2019 21:45Eindhoven Kayserispor3 - 2
03.07.2019 21:45Grays Athletic Botafogo1 - 1
03.07.2019 21:45Palmeiras A.C. Milan6 - 4
03.07.2019 21:45St.Pauli Aksarayspor1 - 1
03.07.2019 21:45Bayer Leverkusen Monaco4 - 2
03.07.2019 21:45OFC Charleville Kyoto Sanga1 - 2
 
26.06.2019 21:45Club Brugge Spartak Nalchik3 - 2
26.06.2019 21:45Çetinkaya Türk Mouscron3 - 0
26.06.2019 21:45Rangers Modena3 - 4
26.06.2019 21:45Bozüyükspor VVV-Venlo0 - 3
26.06.2019 21:45FC Gossau Eindhoven0 - 5
26.06.2019 21:45Kayserispor Arieşul Turda3 - 1
26.06.2019 21:45Olimpo Grays Athletic2 - 3
26.06.2019 21:45Bari Botafogo2 - 2
26.06.2019 21:45Arsenal Palmeiras4 - 3
26.06.2019 21:45Serdarlı A.C. Milan0 - 2
26.06.2019 21:45Porto St.Pauli1 - 3
26.06.2019 21:45Norwich City Aksarayspor2 - 4
26.06.2019 21:45Bayer Leverkusen Real Madrid3 - 2
26.06.2019 21:45Eintracht Braunschweig Monaco2 - 0
26.06.2019 21:45OFC Charleville Ceyhanspor1 - 2
26.06.2019 21:45Lazio Kyoto Sanga0 - 2
 
19.06.2019 21:45Spartak Nalchik Club Brugge4 - 1
19.06.2019 21:45Mouscron Çetinkaya Türk2 - 3
19.06.2019 21:45Modena Rangers2 - 1
19.06.2019 21:45VVV-Venlo Bozüyükspor4 - 2
19.06.2019 21:45Eindhoven FC Gossau5 - 2
19.06.2019 21:45Arieşul Turda Kayserispor1 - 3
19.06.2019 21:45Grays Athletic Olimpo3 - 0
19.06.2019 21:45Botafogo Bari3 - 0
19.06.2019 21:45Palmeiras Arsenal4 - 1
19.06.2019 21:45A.C. Milan Serdarlı3 - 2
19.06.2019 21:45St.Pauli Porto2 - 3
19.06.2019 21:45Aksarayspor Norwich City3 - 3
19.06.2019 21:45Real Madrid Bayer Leverkusen1 - 1
19.06.2019 21:45Monaco Eintracht Braunschweig6 - 3
19.06.2019 21:45Ceyhanspor OFC Charleville2 - 3
19.06.2019 21:45Kyoto Sanga Lazio3 - 1
A Grubu
 
08.05.2019 21:45Lazio Shinnik7 - 1
08.05.2019 21:45Spartak Nalchik Preston North End1 - 0
15.05.2019 21:45Preston North End Lazio4 - 3
15.05.2019 21:45Shinnik Spartak Nalchik0 - 4
22.05.2019 21:45Shinnik Preston North End1 - 4
22.05.2019 21:45Lazio Spartak Nalchik0 - 1
29.05.2019 21:45Preston North End Shinnik6 - 1
29.05.2019 21:45Spartak Nalchik Lazio1 - 2
05.06.2019 21:45Shinnik Lazio1 - 3
05.06.2019 21:45Preston North End Spartak Nalchik2 - 4
12.06.2019 21:45Lazio Preston North End2 - 1
12.06.2019 21:45Spartak Nalchik Shinnik5 - 1
Puan DurumuOGBMAYAVP
Spartak Nalchik 65011651115
Lazio 6402179812
Preston North End 6303171259
Shinnik 6006529-240
 
B Grubu
 
08.05.2019 21:45Mouscron Sparta Prague8 - 3
08.05.2019 21:45Videoton FC OFC Charleville2 - 4
15.05.2019 21:45OFC Charleville Mouscron0 - 1
15.05.2019 21:45Sparta Prague Videoton FC1 - 5
22.05.2019 21:45Sparta Prague OFC Charleville2 - 3
22.05.2019 21:45Mouscron Videoton FC6 - 4
29.05.2019 21:45OFC Charleville Sparta Prague5 - 2
29.05.2019 21:45Videoton FC Mouscron2 - 5
05.06.2019 21:45Sparta Prague Mouscron2 - 5
05.06.2019 21:45OFC Charleville Videoton FC3 - 1
12.06.2019 21:45Mouscron OFC Charleville7 - 3
12.06.2019 21:45Videoton FC Sparta Prague2 - 2
Puan DurumuOGBMAYAVP
Mouscron 660032141818
OFC Charleville 64021815312
Videoton FC 61141621-54
Sparta Prague 60151228-161
 
C Grubu
 
08.05.2019 21:45Eintracht Braunschweig Timişoara3 - 0
08.05.2019 21:45Panionios Modena2 - 3
15.05.2019 21:45Modena Eintracht Braunschweig2 - 1
15.05.2019 21:45Timişoara Panionios2 - 4
22.05.2019 21:45Timişoara Modena1 - 2
22.05.2019 21:45Eintracht Braunschweig Panionios4 - 3
29.05.2019 21:45Modena Timişoara4 - 2
29.05.2019 21:45Panionios Eintracht Braunschweig0 - 1
05.06.2019 21:45Timişoara Eintracht Braunschweig2 - 2
05.06.2019 21:45Modena Panionios4 - 1
12.06.2019 21:45Eintracht Braunschweig Modena3 - 3
12.06.2019 21:45Panionios Timişoara2 - 3
Puan DurumuOGBMAYAVP
Modena 65101810816
Eintracht Braunschweig 63211410411
Timişoara 61141017-74
Panionios 61051217-53
 
D Grubu
 
08.05.2019 21:45Celta Vigo Lens0 - 3
08.05.2019 21:45Bayer Leverkusen VVV-Venlo2 - 2
15.05.2019 21:45VVV-Venlo Celta Vigo4 - 2
15.05.2019 21:45Lens Bayer Leverkusen2 - 2
22.05.2019 21:45Lens VVV-Venlo1 - 1
22.05.2019 21:45Celta Vigo Bayer Leverkusen0 - 1
29.05.2019 21:45VVV-Venlo Lens3 - 3
29.05.2019 21:45Bayer Leverkusen Celta Vigo2 - 0
05.06.2019 21:45Lens Celta Vigo4 - 2
05.06.2019 21:45VVV-Venlo Bayer Leverkusen5 - 3
12.06.2019 21:45Celta Vigo VVV-Venlo3 - 4
12.06.2019 21:45Bayer Leverkusen Lens4 - 1
Puan DurumuOGBMAYAVP
VVV-Venlo 63301914512
Bayer Leverkusen 63211410411
Lens 6231141229
Celta Vigo 6006718-110
 
E Grubu
 
08.05.2019 21:45PSV Eindhoven AaB1 - 3
08.05.2019 21:45Norwich City Eindhoven3 - 3
15.05.2019 21:45Eindhoven PSV Eindhoven5 - 1
15.05.2019 21:45AaB Norwich City3 - 3
22.05.2019 21:45AaB Eindhoven2 - 1
22.05.2019 21:45PSV Eindhoven Norwich City2 - 6
29.05.2019 21:45Eindhoven AaB4 - 1
29.05.2019 21:45Norwich City PSV Eindhoven4 - 1
05.06.2019 21:45AaB PSV Eindhoven1 - 1
05.06.2019 21:45Eindhoven Norwich City4 - 3
12.06.2019 21:45PSV Eindhoven Eindhoven1 - 4
12.06.2019 21:45Norwich City AaB4 - 1
Puan DurumuOGBMAYAVP
Eindhoven 641121111013
Norwich City 63212314911
AaB 62221114-38
PSV Eindhoven 6015723-161
 
F Grubu
 
08.05.2019 21:45Arieşul Turda Åtvidaberg6 - 1
08.05.2019 21:45Porto Real Jaen CF1 - 1
15.05.2019 21:45Real Jaen CF Arieşul Turda1 - 3
15.05.2019 21:45Åtvidaberg Porto1 - 2
22.05.2019 21:45Åtvidaberg Real Jaen CF3 - 4
22.05.2019 21:45Arieşul Turda Porto3 - 2
29.05.2019 21:45Real Jaen CF Åtvidaberg3 - 2
29.05.2019 21:45Porto Arieşul Turda2 - 4
05.06.2019 21:45Åtvidaberg Arieşul Turda2 - 5
05.06.2019 21:45Real Jaen CF Porto3 - 4
12.06.2019 21:45Arieşul Turda Real Jaen CF6 - 1
12.06.2019 21:45Porto Åtvidaberg2 - 1
Puan DurumuOGBMAYAVP
Arieşul Turda 66002791818
Porto 63121313010
Real Jaen CF 62131319-67
Åtvidaberg 60061022-120
 
G Grubu
 
08.05.2019 21:45Serdarlı Metalist Kharkiv2 - 2
08.05.2019 21:45Kabylie Grays Athletic2 - 4
15.05.2019 21:45Grays Athletic Serdarlı4 - 3
15.05.2019 21:45Metalist Kharkiv Kabylie4 - 1
22.05.2019 21:45Metalist Kharkiv Grays Athletic1 - 2
22.05.2019 21:45Serdarlı Kabylie6 - 1
29.05.2019 21:45Grays Athletic Metalist Kharkiv2 - 0
29.05.2019 21:45Kabylie Serdarlı1 - 4
05.06.2019 21:45Metalist Kharkiv Serdarlı1 - 4
05.06.2019 21:45Grays Athletic Kabylie2 - 0
12.06.2019 21:45Serdarlı Grays Athletic1 - 0
12.06.2019 21:45Kabylie Metalist Kharkiv1 - 4
Puan DurumuOGBMAYAVP
Grays Athletic 6501147715
Serdarlı 64112091113
Metalist Kharkiv 6213121207
Kabylie 6006624-180
 
H Grubu
 
08.05.2019 21:45Arsenal Ceilândia4 - 1
08.05.2019 21:45Botafogo Twente Enschede1 - 1
15.05.2019 21:45Twente Enschede Arsenal1 - 4
15.05.2019 21:45Ceilândia Botafogo1 - 3
22.05.2019 21:45Ceilândia Twente Enschede4 - 4
22.05.2019 21:45Arsenal Botafogo2 - 2
29.05.2019 21:45Twente Enschede Ceilândia3 - 4
29.05.2019 21:45Botafogo Arsenal4 - 1
05.06.2019 21:45Ceilândia Arsenal1 - 5
05.06.2019 21:45Twente Enschede Botafogo1 - 4
12.06.2019 21:45Arsenal Twente Enschede5 - 1
12.06.2019 21:45Botafogo Ceilândia5 - 2
Puan DurumuOGBMAYAVP
Botafogo 64201981114
Arsenal 641121101113
Ceilândia 61141324-114
Twente Enschede 60241122-112
 
I Grubu
 
08.05.2019 21:45Anapolina MTK Budapest F.C.1 - 2
08.05.2019 21:45Bari Palmeiras1 - 1
15.05.2019 21:45Palmeiras Anapolina4 - 1
15.05.2019 21:45MTK Budapest F.C. Bari0 - 0
22.05.2019 21:45MTK Budapest F.C. Palmeiras2 - 4
22.05.2019 21:45Anapolina Bari0 - 2
29.05.2019 21:45Palmeiras MTK Budapest F.C.2 - 1
29.05.2019 21:45Bari Anapolina3 - 0
05.06.2019 21:45MTK Budapest F.C. Anapolina3 - 4
05.06.2019 21:45Palmeiras Bari1 - 0
12.06.2019 21:45Anapolina Palmeiras0 - 3
12.06.2019 21:45Bari MTK Budapest F.C.4 - 1
Puan DurumuOGBMAYAVP
Palmeiras 65101551016
Bari 6321103711
MTK Budapest F.C. 6114915-64
Anapolina 6105617-113
 
J Grubu
 
08.05.2019 21:45Panathinaikos Rosenborg6 - 2
08.05.2019 21:45Olimpo A.C. Milan4 - 5
15.05.2019 21:45A.C. Milan Panathinaikos4 - 3
15.05.2019 21:45Rosenborg Olimpo0 - 4
22.05.2019 21:45Rosenborg A.C. Milan0 - 6
22.05.2019 21:45Panathinaikos Olimpo2 - 3
29.05.2019 21:45A.C. Milan Rosenborg12 - 0
29.05.2019 21:45Olimpo Panathinaikos2 - 2
05.06.2019 21:45Rosenborg Panathinaikos0 - 7
05.06.2019 21:45A.C. Milan Olimpo6 - 3
12.06.2019 21:45Panathinaikos A.C. Milan2 - 3
12.06.2019 21:45Olimpo Rosenborg13 - 0
Puan DurumuOGBMAYAVP
A.C. Milan 660036122418
Olimpo 631229151410
Panathinaikos 6213221487
Rosenborg 6006248-460
 
K Grubu
 
08.05.2019 21:45St.Pauli Ocean City Barons3 - 1
08.05.2019 21:45AS Anagennisi Karditsas Kayserispor2 - 5
15.05.2019 21:45Kayserispor St.Pauli3 - 3
15.05.2019 21:45Ocean City Barons AS Anagennisi Karditsas3 - 2
22.05.2019 21:45Ocean City Barons Kayserispor3 - 3
22.05.2019 21:45St.Pauli AS Anagennisi Karditsas7 - 0
29.05.2019 21:45Kayserispor Ocean City Barons3 - 2
29.05.2019 21:45AS Anagennisi Karditsas St.Pauli1 - 2
05.06.2019 21:45Ocean City Barons St.Pauli1 - 2
05.06.2019 21:45Kayserispor AS Anagennisi Karditsas5 - 1
12.06.2019 21:45St.Pauli Kayserispor1 - 0
12.06.2019 21:45AS Anagennisi Karditsas Ocean City Barons4 - 5
Puan DurumuOGBMAYAVP
St.Pauli 65101861216
Kayserispor 63211912711
Ocean City Barons 62131517-27
AS Anagennisi Karditsas 60061027-170
 
L Grubu
 
08.05.2019 21:45Almagro Masallı1 - 2
08.05.2019 21:45FC Gossau Aksarayspor1 - 0
15.05.2019 21:45Aksarayspor Almagro4 - 1
15.05.2019 21:45Masallı FC Gossau1 - 3
22.05.2019 21:45Masallı Aksarayspor3 - 4
22.05.2019 21:45Almagro FC Gossau2 - 0
29.05.2019 21:45Aksarayspor Masallı2 - 0
29.05.2019 21:45FC Gossau Almagro1 - 0
05.06.2019 21:45Masallı Almagro0 - 2
05.06.2019 21:45Aksarayspor FC Gossau6 - 2
12.06.2019 21:45Almagro Aksarayspor2 - 3
12.06.2019 21:45FC Gossau Masallı5 - 2
Puan DurumuOGBMAYAVP
Aksarayspor 65011991015
FC Gossau 64021211112
Almagro 6204810-26
Masallı 6105817-93
 
M Grubu
 
08.05.2019 21:45Real Madrid Karaağaç Spor4 - 0
08.05.2019 21:45G. Gücü Bozüyükspor1 - 2
15.05.2019 21:45Bozüyükspor Real Madrid1 - 0
15.05.2019 21:45Karaağaç Spor G. Gücü1 - 0
22.05.2019 21:45Karaağaç Spor Bozüyükspor2 - 1
22.05.2019 21:45Real Madrid G. Gücü3 - 1
29.05.2019 21:45Bozüyükspor Karaağaç Spor5 - 3
29.05.2019 21:45G. Gücü Real Madrid2 - 4
05.06.2019 21:45Karaağaç Spor Real Madrid1 - 2
05.06.2019 21:45Bozüyükspor G. Gücü5 - 3
12.06.2019 21:45Real Madrid Bozüyükspor4 - 1
12.06.2019 21:45G. Gücü Karaağaç Spor5 - 3
Puan DurumuOGBMAYAVP
Real Madrid 65011761115
Bozüyükspor 64021513212
Karaağaç Spor 62041017-76
G. Gücü 61051218-63
 
N Grubu
 
08.05.2019 21:45Yıldızlar Rangers2 - 3
08.05.2019 21:45Odra Wodzislaw Slaski Monaco1 - 5
15.05.2019 21:45Monaco Yıldızlar5 - 2
15.05.2019 21:45Rangers Odra Wodzislaw Slaski3 - 0
22.05.2019 21:45Rangers Monaco1 - 1
22.05.2019 21:45Yıldızlar Odra Wodzislaw Slaski0 - 4
29.05.2019 21:45Monaco Rangers4 - 0
29.05.2019 21:45Odra Wodzislaw Slaski Yıldızlar4 - 2
05.06.2019 21:45Rangers Yıldızlar6 - 0
05.06.2019 21:45Monaco Odra Wodzislaw Slaski2 - 0
12.06.2019 21:45Yıldızlar Monaco0 - 2
12.06.2019 21:45Odra Wodzislaw Slaski Rangers2 - 1
Puan DurumuOGBMAYAVP
Monaco 65101941516
Rangers 6312149510
Odra Wodzislaw Slaski 63031113-29
Yıldızlar 6006624-180
 
O Grubu
 
08.05.2019 21:45Spartak Spartak Plovdiv1 - 0
08.05.2019 21:45Çetinkaya Türk Ceyhanspor2 - 3
15.05.2019 21:45Ceyhanspor Spartak5 - 1
15.05.2019 21:45Spartak Plovdiv Çetinkaya Türk4 - 6
22.05.2019 21:45Spartak Plovdiv Ceyhanspor1 - 3
22.05.2019 21:45Spartak Çetinkaya Türk3 - 4
29.05.2019 21:45Ceyhanspor Spartak Plovdiv5 - 3
29.05.2019 21:45Çetinkaya Türk Spartak4 - 2
05.06.2019 21:45Spartak Plovdiv Spartak0 - 5
05.06.2019 21:45Ceyhanspor Çetinkaya Türk2 - 1
12.06.2019 21:45Spartak Ceyhanspor1 - 2
12.06.2019 21:45Çetinkaya Türk Spartak Plovdiv2 - 2
Puan DurumuOGBMAYAVP
Ceyhanspor 66002091118
Çetinkaya Türk 63121916310
Spartak 62041315-26
Spartak Plovdiv 60151022-121
 
P Grubu
 
08.05.2019 21:45Wohlen Kyoto Sanga2 - 3
08.05.2019 21:45København Club Brugge2 - 3
15.05.2019 21:45Club Brugge Wohlen2 - 4
15.05.2019 21:45Kyoto Sanga København4 - 1
22.05.2019 21:45Kyoto Sanga Club Brugge4 - 2
22.05.2019 21:45Wohlen København4 - 1
29.05.2019 21:45Club Brugge Kyoto Sanga2 - 3
29.05.2019 21:45København Wohlen2 - 2
05.06.2019 21:45Kyoto Sanga Wohlen4 - 2
05.06.2019 21:45Club Brugge København4 - 2
12.06.2019 21:45Wohlen Club Brugge0 - 1
12.06.2019 21:45København Kyoto Sanga2 - 5
Puan DurumuOGBMAYAVP
Kyoto Sanga 660023111218
Club Brugge 63031415-19
Wohlen 6213141317
København 60151022-121
 


 
sanal motor sürüm: beta 1.18
 
gazete   |   bilgilerim   |   harita   |   takımlar   |   oyuncular   |   transfer   |   antrenman   |   kupalar   |   turnuva   |   firmalar   |   oyun   |   istatistik   |   albüm   |   forum   |   yardım   |   ara
 
iletişim   |   yardım   |   reklam   |   gizlilik