Şampiyonlar Ligi - Sanal Lig - Gerçek Futbol Oyunu ve Taraftar Sitesi
Ücretsiz üye olBağlanDünya
Ücretsiz üye ol
Bağlan
Dünya
Sanal lig kupası - Şampiyonlar ligi - Ülke kupası - Ödüllü kupa
A Grubu
 
18.09.2019 21:45Ceilândia Neftçi Bakü5 - 0
18.09.2019 21:45OFC Charleville VVV-Venlo2 - 1
25.09.2019 21:45VVV-Venlo Ceilândia
25.09.2019 21:45Neftçi Bakü OFC Charleville
02.10.2019 21:45Neftçi Bakü VVV-Venlo
02.10.2019 21:45Ceilândia OFC Charleville
09.10.2019 21:45VVV-Venlo Neftçi Bakü
09.10.2019 21:45OFC Charleville Ceilândia
16.10.2019 21:45Neftçi Bakü Ceilândia
16.10.2019 21:45VVV-Venlo OFC Charleville
23.10.2019 21:45Ceilândia VVV-Venlo
23.10.2019 21:45OFC Charleville Neftçi Bakü
Puan DurumuOGBMAYAVP
Ceilândia 11005053
OFC Charleville 11002113
VVV-Venlo 100112-10
Neftçi Bakü 100105-50
 
B Grubu
 
18.09.2019 21:45Spartak Nalchik Karadeniz S.K.3 - 1
18.09.2019 21:45Olimpo Lazio1 - 3
25.09.2019 21:45Lazio Spartak Nalchik
25.09.2019 21:45Karadeniz S.K. Olimpo
02.10.2019 21:45Karadeniz S.K. Lazio
02.10.2019 21:45Spartak Nalchik Olimpo
09.10.2019 21:45Lazio Karadeniz S.K.
09.10.2019 21:45Olimpo Spartak Nalchik
16.10.2019 21:45Karadeniz S.K. Spartak Nalchik
16.10.2019 21:45Lazio Olimpo
23.10.2019 21:45Spartak Nalchik Lazio
23.10.2019 21:45Olimpo Karadeniz S.K.
Puan DurumuOGBMAYAVP
Lazio 11003123
Spartak Nalchik 11003123
Olimpo 100113-20
Karadeniz S.K. 100113-20
 
C Grubu
 
18.09.2019 21:45Lens Videoton FC3 - 2
18.09.2019 21:45Mouscron Monaco3 - 2
25.09.2019 21:45Monaco Lens
25.09.2019 21:45Videoton FC Mouscron
02.10.2019 21:45Videoton FC Monaco
02.10.2019 21:45Lens Mouscron
09.10.2019 21:45Monaco Videoton FC
09.10.2019 21:45Mouscron Lens
16.10.2019 21:45Videoton FC Lens
16.10.2019 21:45Monaco Mouscron
23.10.2019 21:45Lens Monaco
23.10.2019 21:45Mouscron Videoton FC
Puan DurumuOGBMAYAVP
Lens 11003213
Mouscron 11003213
Videoton FC 100123-10
Monaco 100123-10
 
D Grubu
 
18.09.2019 21:45Schalke 04 FC Gossau2 - 0
18.09.2019 21:45Real Madrid Bari1 - 2
25.09.2019 21:45Bari Schalke 04
25.09.2019 21:45FC Gossau Real Madrid
02.10.2019 21:45FC Gossau Bari
02.10.2019 21:45Schalke 04 Real Madrid
09.10.2019 21:45Bari FC Gossau
09.10.2019 21:45Real Madrid Schalke 04
16.10.2019 21:45FC Gossau Schalke 04
16.10.2019 21:45Bari Real Madrid
23.10.2019 21:45Schalke 04 Bari
23.10.2019 21:45Real Madrid FC Gossau
Puan DurumuOGBMAYAVP
Schalke 04 11002023
Bari 11002113
Real Madrid 100112-10
FC Gossau 100102-20
 
E Grubu
 
18.09.2019 21:45Eindhoven AaB4 - 2
18.09.2019 21:45AS Anagennisi Karditsas Gaziantepspor1 - 5
25.09.2019 21:45Gaziantepspor Eindhoven
25.09.2019 21:45AaB AS Anagennisi Karditsas
02.10.2019 21:45AaB Gaziantepspor
02.10.2019 21:45Eindhoven AS Anagennisi Karditsas
09.10.2019 21:45Gaziantepspor AaB
09.10.2019 21:45AS Anagennisi Karditsas Eindhoven
16.10.2019 21:45AaB Eindhoven
16.10.2019 21:45Gaziantepspor AS Anagennisi Karditsas
23.10.2019 21:45Eindhoven Gaziantepspor
23.10.2019 21:45AS Anagennisi Karditsas AaB
Puan DurumuOGBMAYAVP
Gaziantepspor 11005143
Eindhoven 11004223
AaB 100124-20
AS Anagennisi Karditsas 100115-40
 
F Grubu
 
18.09.2019 21:45Real Jaen CF Arieşul Turda4 - 6
18.09.2019 21:45G. Gücü Ceyhanspor2 - 2
25.09.2019 21:45Ceyhanspor Real Jaen CF
25.09.2019 21:45Arieşul Turda G. Gücü
02.10.2019 21:45Arieşul Turda Ceyhanspor
02.10.2019 21:45Real Jaen CF G. Gücü
09.10.2019 21:45Ceyhanspor Arieşul Turda
09.10.2019 21:45G. Gücü Real Jaen CF
16.10.2019 21:45Arieşul Turda Real Jaen CF
16.10.2019 21:45Ceyhanspor G. Gücü
23.10.2019 21:45Real Jaen CF Ceyhanspor
23.10.2019 21:45G. Gücü Arieşul Turda
Puan DurumuOGBMAYAVP
Arieşul Turda 11006423
G. Gücü 10102201
Ceyhanspor 10102201
Real Jaen CF 100146-20
 
G Grubu
 
18.09.2019 21:45Preston North End Rangers0 - 2
18.09.2019 21:45Eintracht Braunschweig PSV Eindhoven2 - 2
25.09.2019 21:45PSV Eindhoven Preston North End
25.09.2019 21:45Rangers Eintracht Braunschweig
02.10.2019 21:45Rangers PSV Eindhoven
02.10.2019 21:45Preston North End Eintracht Braunschweig
09.10.2019 21:45PSV Eindhoven Rangers
09.10.2019 21:45Eintracht Braunschweig Preston North End
16.10.2019 21:45Rangers Preston North End
16.10.2019 21:45PSV Eindhoven Eintracht Braunschweig
23.10.2019 21:45Preston North End PSV Eindhoven
23.10.2019 21:45Eintracht Braunschweig Rangers
Puan DurumuOGBMAYAVP
Rangers 11002023
Eintracht Braunschweig 10102201
PSV Eindhoven 10102201
Preston North End 100102-20
 
H Grubu
 
18.09.2019 21:45Palmeiras Fotbal Fulnek6 - 1
18.09.2019 21:45Club Brugge Grays Athletic2 - 5
25.09.2019 21:45Grays Athletic Palmeiras
25.09.2019 21:45Fotbal Fulnek Club Brugge
02.10.2019 21:45Fotbal Fulnek Grays Athletic
02.10.2019 21:45Palmeiras Club Brugge
09.10.2019 21:45Grays Athletic Fotbal Fulnek
09.10.2019 21:45Club Brugge Palmeiras
16.10.2019 21:45Fotbal Fulnek Palmeiras
16.10.2019 21:45Grays Athletic Club Brugge
23.10.2019 21:45Palmeiras Grays Athletic
23.10.2019 21:45Club Brugge Fotbal Fulnek
Puan DurumuOGBMAYAVP
Palmeiras 11006153
Grays Athletic 11005233
Club Brugge 100125-30
Fotbal Fulnek 100116-50
 
I Grubu
 
18.09.2019 21:45Celta Vigo Odra Wodzislaw Slaski1 - 0
18.09.2019 21:45Çetinkaya Türk Arsenal2 - 3
25.09.2019 21:45Arsenal Celta Vigo
25.09.2019 21:45Odra Wodzislaw Slaski Çetinkaya Türk
02.10.2019 21:45Odra Wodzislaw Slaski Arsenal
02.10.2019 21:45Celta Vigo Çetinkaya Türk
09.10.2019 21:45Arsenal Odra Wodzislaw Slaski
09.10.2019 21:45Çetinkaya Türk Celta Vigo
16.10.2019 21:45Odra Wodzislaw Slaski Celta Vigo
16.10.2019 21:45Arsenal Çetinkaya Türk
23.10.2019 21:45Celta Vigo Arsenal
23.10.2019 21:45Çetinkaya Türk Odra Wodzislaw Slaski
Puan DurumuOGBMAYAVP
Arsenal 11003213
Celta Vigo 11001013
Çetinkaya Türk 100123-10
Odra Wodzislaw Slaski 100101-10
 
J Grubu
 
18.09.2019 21:45Modena MTK Budapest F.C.5 - 3
18.09.2019 21:45Wohlen Kayserispor0 - 2
25.09.2019 21:45Kayserispor Modena
25.09.2019 21:45MTK Budapest F.C. Wohlen
02.10.2019 21:45MTK Budapest F.C. Kayserispor
02.10.2019 21:45Modena Wohlen
09.10.2019 21:45Kayserispor MTK Budapest F.C.
09.10.2019 21:45Wohlen Modena
16.10.2019 21:45MTK Budapest F.C. Modena
16.10.2019 21:45Kayserispor Wohlen
23.10.2019 21:45Modena Kayserispor
23.10.2019 21:45Wohlen MTK Budapest F.C.
Puan DurumuOGBMAYAVP
Modena 11005323
Kayserispor 11002023
MTK Budapest F.C. 100135-20
Wohlen 100102-20
 
K Grubu
 
18.09.2019 21:45Karaağaç Spor Åtvidaberg4 - 1
18.09.2019 21:45Ocean City Barons Aksarayspor1 - 2
25.09.2019 21:45Aksarayspor Karaağaç Spor
25.09.2019 21:45Åtvidaberg Ocean City Barons
02.10.2019 21:45Åtvidaberg Aksarayspor
02.10.2019 21:45Karaağaç Spor Ocean City Barons
09.10.2019 21:45Aksarayspor Åtvidaberg
09.10.2019 21:45Ocean City Barons Karaağaç Spor
16.10.2019 21:45Åtvidaberg Karaağaç Spor
16.10.2019 21:45Aksarayspor Ocean City Barons
23.10.2019 21:45Karaağaç Spor Aksarayspor
23.10.2019 21:45Ocean City Barons Åtvidaberg
Puan DurumuOGBMAYAVP
Karaağaç Spor 11004133
Aksarayspor 11002113
Ocean City Barons 100112-10
Åtvidaberg 100114-30
 
L Grubu
 
18.09.2019 21:45CSKA Moscow Panionios0 - 5
18.09.2019 21:45Serdarlı Bayer Leverkusen1 - 0
25.09.2019 21:45Bayer Leverkusen CSKA Moscow
25.09.2019 21:45Panionios Serdarlı
02.10.2019 21:45Panionios Bayer Leverkusen
02.10.2019 21:45CSKA Moscow Serdarlı
09.10.2019 21:45Bayer Leverkusen Panionios
09.10.2019 21:45Serdarlı CSKA Moscow
16.10.2019 21:45Panionios CSKA Moscow
16.10.2019 21:45Bayer Leverkusen Serdarlı
23.10.2019 21:45CSKA Moscow Bayer Leverkusen
23.10.2019 21:45Serdarlı Panionios
Puan DurumuOGBMAYAVP
Panionios 11005053
Serdarlı 11001013
Bayer Leverkusen 100101-10
CSKA Moscow 100105-50
 
M Grubu
 
18.09.2019 21:45Nacional de Patos Timisoara 1 - 0
18.09.2019 21:45Panathinaikos Twente Enschede5 - 0
25.09.2019 21:45Twente Enschede Nacional de Patos
25.09.2019 21:45Timisoara  Panathinaikos
02.10.2019 21:45Timisoara  Twente Enschede
02.10.2019 21:45Nacional de Patos Panathinaikos
09.10.2019 21:45Twente Enschede Timisoara
09.10.2019 21:45Panathinaikos Nacional de Patos
16.10.2019 21:45Timisoara  Nacional de Patos
16.10.2019 21:45Twente Enschede Panathinaikos
23.10.2019 21:45Nacional de Patos Twente Enschede
23.10.2019 21:45Panathinaikos Timisoara
Puan DurumuOGBMAYAVP
Panathinaikos 11005053
Nacional de Patos 11001013
Timisoara  100101-10
Twente Enschede 100105-50
 
N Grubu
 
18.09.2019 21:45Argentinos Juniors Løv-Ham8 - 4
18.09.2019 21:45Santos A.C. Milan0 - 1
25.09.2019 21:45A.C. Milan Argentinos Juniors
25.09.2019 21:45Løv-Ham Santos
02.10.2019 21:45Løv-Ham A.C. Milan
02.10.2019 21:45Argentinos Juniors Santos
09.10.2019 21:45A.C. Milan Løv-Ham
09.10.2019 21:45Santos Argentinos Juniors
16.10.2019 21:45Løv-Ham Argentinos Juniors
16.10.2019 21:45A.C. Milan Santos
23.10.2019 21:45Argentinos Juniors A.C. Milan
23.10.2019 21:45Santos Løv-Ham
Puan DurumuOGBMAYAVP
Argentinos Juniors 11008443
A.C. Milan 11001013
Santos 100101-10
Løv-Ham 100148-40
 
O Grubu
 
18.09.2019 21:45Botafogo Spartak Plovdiv4 - 2
18.09.2019 21:45Spartak Lewes2 - 2
25.09.2019 21:45Lewes Botafogo
25.09.2019 21:45Spartak Plovdiv Spartak
02.10.2019 21:45Spartak Plovdiv Lewes
02.10.2019 21:45Botafogo Spartak
09.10.2019 21:45Lewes Spartak Plovdiv
09.10.2019 21:45Spartak Botafogo
16.10.2019 21:45Spartak Plovdiv Botafogo
16.10.2019 21:45Lewes Spartak
23.10.2019 21:45Botafogo Lewes
23.10.2019 21:45Spartak Spartak Plovdiv
Puan DurumuOGBMAYAVP
Botafogo 11004223
Spartak 10102201
Lewes 10102201
Spartak Plovdiv 100124-20
 
P Grubu
 
18.09.2019 21:45Sporting Braga Podillya3 - 1
18.09.2019 21:45Kyoto Sanga København7 - 2
25.09.2019 21:45København Sporting Braga
25.09.2019 21:45Podillya Kyoto Sanga
02.10.2019 21:45Podillya København
02.10.2019 21:45Sporting Braga Kyoto Sanga
09.10.2019 21:45København Podillya
09.10.2019 21:45Kyoto Sanga Sporting Braga
16.10.2019 21:45Podillya Sporting Braga
16.10.2019 21:45København Kyoto Sanga
23.10.2019 21:45Sporting Braga København
23.10.2019 21:45Kyoto Sanga Podillya
Puan DurumuOGBMAYAVP
Kyoto Sanga 11007253
Sporting Braga 11003123
Podillya 100113-20
København 100127-50
 


 
sanal motor sürüm: beta 1.18
 
gazete   |   bilgilerim   |   harita   |   takımlar   |   oyuncular   |   transfer   |   antrenman   |   kupalar   |   turnuva   |   firmalar   |   oyun   |   istatistik   |   albüm   |   forum   |   yardım   |   ara
 
iletişim   |   yardım   |   reklam   |   gizlilik