Hangi Maçı Hangi Kanal Veriyor? Buradan Takıp Edebilirsiniz. - Sanal Lig
xxxxx
Sanal Lig Forumları - Taraftar Forumu - Hangi Maçı Hangi Kanal Veriyor? Buradan Takıp Edeb...
Paylaş
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.9
urfali_semih
Yılların Başkanı
Groningen

04.09.2009 11:42
5 yıl önce

Hangi Maçı Hangi Kanal Veriyor? Buradan Takıp Edebilirsiniz.

Bugünün Proğramı :

04.09.2009 16:00 Almanya (B) vs İtalya (B)----> ZDF ‚ Eurosport Germany ‚ Eurosport International ‚ British EuroSport ‚ TV4 Sport ‚ EuroSport Nordic ‚ Al Jazeera Sport +4

04.09.2009 18:00 Bulgaristan U21 vs Kazakistan U21-----> BNT 1

04.09.2009 19:00 Almanya U21 vs San Marino U21------> DSF Sport

04.09.2009 20:00 İspanya U21 vs Polonya U21-----> TVE La 2 ‚ TVE La 2 SAT

04.09.2009 20:00 İsveç (B) vs Norveç (B)------> Eurosport France ‚ TV4 Sweden ‚ Eurosport International ‚ British EuroSport 2 ‚ EuroSport Nordic ‚ Al Jazeera Sport +4

04.09.2009 20:15 Portekiz U21 vs Litvanya U21----------> TVi Portugal

04.09.2009 20:30 Hollanda U21 vs Finlandiya U21----------> Eredivisie Live 1

04.09.2009 21:00 Çek Cumhuriyeti U21 vs Kuzey İrlanda U21------> Nova Sport (Cze)

04.09.2009 21:45 Shamrock vs St Patrick`s Ath-------> TG4 Ireland

04.09.2009 22:00 Slovenya U21 vs Fransa U21-------> Direct 8
lazkopat
Yılların Başkanı
Liverpool

05.09.2009 13:51
5 yıl önce


lazkopat

Şimdi en güncel maçlar TÜRKİYE LİGİ

Futbol Federasyonu´ndan yapılan açıklamaya göre‚ Galatasaray ile Beşiktaş arasında 5. haftada yapılacak sezonun ilk derbisi 12 Eylül Cumartesi günü Ali Sami Yen Stadı´nda saat 21.00´de başlayacak.

Turkcell Süper Lig´de önümüzdeki 3 haftanın maç programı şöyle:

-5. HAFTA-

12 Eylül Cumartesi:

21.00 Denizlispor-Diyarbakırspor (Denizli Atatürk)

21.00 Kayserispor-Ankaraspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

21.00 Manisaspor- Sivasspor (Manisa 19 Mayıs)

21.00 Galatasaray-Beşiktaş (Ali Sami Yen)

13 Eylül Pazar:

17.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Trabzonspor (Atatürk Olimpiyat)

21.00 Bursaspor-Fenerbahçe (Bursa Atatürk)

21.00 Gaziantepspor-Kasımpaşa (Kamil Ocak)

21.00 Gençlerbirliği-Eskişehirspor (Ankara 19 Mayıs)

21.00 Antalyaspor-Ankaragücü (Antalya Atatürk)

-6. HAFTA-

18 Eylül Cuma:

21.00 Trabzonspor-Antalyaspor (Hüseyin Avni Aker)

19 Eylül Cumartesi:

21.00 Ankaraspor-Denizlispor (Yenikent ASAŞ)

21.00 Eskişehirspor-Gaziantepspor (Eskişehir Atatürk)

21.00 Sivasspor-Bursaspor (Sivas 4 Eylül)

21.00 Diyarbakırspor-Manisaspor (Diyarbakır Atatürk-Seyircisiz)

21.00 Ankaragücü-Gençlerbirliği (Ankara 19 Mayıs)

21.00 Beşiktaş-Kayserispor (BJK İnönü)

20 Eylül Pazar:

21.00 Fenerbahçe-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (FB Şükrü Saracoğlu)

21 Eylül Pazartesi:

21.00 Kasımpaşa-Galatasaray (Recep Tayyip Erdoğan)

-7. HAFTA-

25 Eylül Cuma:

20.00 Ankaraspor-Beşiktaş (Yenikent ASAŞ)

26 Eylül Cumartesi:

20.00 Antalyaspor-Fenerbahçe (Antalya Atatürk)

20.00 Bursaspor-Diyarbakırspor (Bursa Atatürk)

20.00 Gaziantepspor-Ankaragücü (Kamil Ocak)

20.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Sivasspor (Atatürk Olimpiyat)

27 Eylül Pazar:

16.00 Gençlerbirliği-Trabzonspor (Ankara 19 Mayıs)

20.00 Kayserispor-Kasımpaşa (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20.00 Denizlispor-Manisaspor (Denizli Atatürk)

20.00 Galatasaray-Eskişehirspor (Ali Sami Yen)

Öte yandan Denizlispor ile Sivasspor arasındaki 3. hafta erteleme maçı 16 Eylül Çarşamba günü saat 21.00´de Denizli Atatürk Stadı´nda yapılacak.

herkese iyi seyirler..








lazkopat





İşte milli maçlar hocam..ve haftanın maçları


04.09.2009 CUMA KANAL



16:00 ALMANYA-İTALYA EUROSPORT
20:00 İSVEÇ-NORVEÇ EUROSPORT
21:00 ÇEK CUMH(U21)-KUZEY İRLANDA(U21) NOVA SPORT CZE
22:00 SLOVENYA(U21)-FRANSA(U219 DİRECT 8



05.09.2009 CUMARTESİ KANAL



15:00 HOLLANDA-JAPONYA SUPERSPORT

16:00 BOLUSPOR-KOCAELİSPOR D SPOR

18:00 ERMENİSTAN-BOSNA ARMENİA TV
18:00 AZERBAYCAN-FİNLANDİYA AZ TV
18:00 RUSYA-LİECHTEİN ORT RUSSIA
19:00 İNGİLTERE-SLOVENYA NTV SPOR
21:00 DANİMARKA-PORTEKİZ FUTBOL SMART
21:00 GÜRCİSTAN-İTALYA SUPERSPORT 1
21:00 MACARİSTAN-İSVEÇ SUPERSPORT 3

21:00 TÜRKİYE-ESTONYA ATV

21:30 AVUSTURYA-FAROE ADALARI SPORT RO
21:30 İSVİCRE-YUNANİSTAN MEGA CHANNEL
21:30 SLOVAKYA-ÇEK CUMHURİYETİ TRT 3
21:45 ALMANYA-GÜNEY AFRİKA KANAL A
22:00 FARANSA-ROMANYA SUPERSPORT 5
22:00 BAHREYN-SUUDİ ARABİSTAN EUROSPORT 2
23:00 İSPANYA-BELÇİKA FUTBOL SMART
23:30 PERU-URUGUAY SUPERSPORT 1
23:30 KOLOMBİYA-EKVATOR SUPERSPORT 2
00:30 GREMİO-VİTORİA SPORMAX
01:30 PARAGUAY-BOLİVYA SUPERSPORT 3
03:30 ARJANTİN-BREZİLYA NTV
04:30 ŞİLİ-VENEZÜELLA SUPERSPORT 2



06.09.2009 PAZAR KANAL



14:25 ALMANYA SUPERSPORT EUROSPORT 2
15:00 MOTO GP SAN MARİNO NTV
19:00 BAYANLAR YARI FİNAL EUROSPORT

20:30 GAZİANTEP B-ORDUSPOR D SPOR

22:00 CRUZEİRO-SAO PAOLO SPORMAX



07.09.2009 PAZARTESİ KANAL



17:30 MAKEDONYA-YUNANİSTAN NTV SPOR
17:30 RUSYA-LETONYA SPORT 1
19:15 POLONYA-BULGARİSTAN NTV
20:15 HIRVATİSTAN-İSRAİL ET1
19:00 BAYANLAR YARI FİNAL EUROSPORT

20:30 ADANASPOR-RİZESPOR D SPOR

22:00 SIRBİSTAN-İSPANYA NET HELLAS
22:15 TÜRKİYE-LİTVANYA NTV basketbol

İyi seyirler herkese...



urfali_semih
Yılların Başkanı
Groningen

05.09.2009 15:55
5 yıl önce

Bugünün Maç Proğramı Ve İzleye Bileceginiz Bazı Maçları Kalın Yazdım Ona Dikkat Edin İyi Seyirler




05.09.2009 16:00 Boluspor vs Kocaelispor D Spor

05.09.2009 16:00 Slovenya U21 vs Fransa U21 Direct 8

05.09.2009 17:00 Ukrayna vs Andorra TRK Ukraina ‚ SportKlub (Serbia) ‚ TRK Futbol

05.09.2009 17:00 İskoçya vs Makedonya NTV+ Sport On-Line ‚ Sky Sports 1 (uk) ‚ Viasat Sport (Nor)

05.09.2009 17:30 Gabon vs Kamerun Orange Sport (Fra)

05.09.2009 18:00 Azerbaycan vs Finlandiya Az TV ‚ C+ Sport 1 (Finland)

05.09.2009 18:00 Ermenistan vs Bosna & Hersek Armenia TV ‚ NTV Hayat BiH ‚ NTV Hayat Sat

05.09.2009 18:00 Rusya vs Liechtenstein NTV+ Football ‚ Sport 1 (Ukr) ‚ YES Sport 1 ‚ ORT Russia (Perviy) ‚ ORT Europe
(Perviy)

05.09.2009 19:30 Norveç U21 vs Hırvatistan U21 TV2 Sport (Nor)

05.09.2009 19:30 İngiltere vs Slovenya Diema 2 ‚ ITV 1 ‚ NTV+ Sport On-Line ‚ Sky Sport 1 (Italia) ‚ Slovenia TV2 ‚ Sport
TV1 ‚ SportKlub (Hungary) ‚ SportKlub (Serbia) ‚ SportKlub (Romania) ‚ YES Sport 2 ‚ Ulster TV ‚ SportKlub (Pol) ‚ Alfa TV
Cyprus ‚ Sky Super Calcio ‚ SuperSport 3 [Za] ‚ SportKlub (Croatia) ‚ Sport 1.1 (Ned) ‚ ITV 1 Wales ‚ NTV Spor ‚ Viasat Sport (Nor) ‚ Viasat Football (Swe) ‚ Nova Sport (Cze) ‚ Tring Sport News (+1) ‚ TRK Futbol

05.09.2009 20:30 Bulgaristan vs Karadağ BNT 1

05.09.2009 21:00 Danimarka vs Portekiz KNR TV ‚ NTV+ Football ‚ RTP Africa ‚ Sport 1 (Hun) ‚ RTP International ‚ YES Sport
1 ‚ TVi Portugal ‚ TV2 Sport (Nor) ‚ TV4 Sport ‚ SuperSport 2 (DigitAlb) ‚ TV2 Danmark ‚ Futbol Smart

05.09.2009 21:00 Gürcistan vs İtalya Megasport ‚ Sport 1 (Ukr) ‚ RAI Uno ‚ TVP Sport ‚ SuperSport 5 [ZA] ‚ SuperSport 1 (DigitAlb) ‚ Raitalia 3 Africa ‚ Raitalia 3 Asia ‚ 1TV

05.09.2009 21:00 Macaristan vs İsveç RTL Klub ‚ Sport TV2 ‚ Sport 2 (Ukr) ‚ TV2 Sport (Den) ‚ SuperSport 3 (DigitAlb) ‚ Sport 1.1 (Ned) ‚ TV8 Sweden

05.09.2009 21:00 Türkiye vs Estonya ATV ‚ ATV Avrupa ‚ ETV Estonia

05.09.2009 21:00 İsrail vs Letonya The Israeli Network ‚ LTV 7 Latvia ‚ Channel 2 (Israel)

05.09.2009 21:30 Avusturya vs Faroe Adaları ORF 1 ‚ SportKlub (Serbia) ‚ Sport.Ro

05.09.2009 21:30 Güney Kıbrıs Rum vs İrlanda Sky Sports 1 (uk) ‚ RTE Two

05.09.2009 21:30 Hırvatistan vs Beyaz Rusya HRT 2 ‚ TRK Futbol

05.09.2009 21:30 Polonya vs Kuzey İrlanda Slovenia TV2 ‚ TVP 1 ‚ BBC Interactive ‚ BBC Two N.I.

05.09.2009 21:30 Slovakya vs Çek Cumhuriyeti CT 2 ‚ Polsat Sport ‚ TRT 3 ‚ SportKlub (Serbia) ‚ SuperSport 4 (DigitAlb) ‚
SportKlub (Croatia) ‚ Viasat Sport Baltic ‚ Viasat Sport (East)

05.09.2009 21:30 İsviçre vs Yunanistan NTV+ Sport On-Line ‚ MEGA Channel ‚ YES Sport 2 ‚ SF 2 ‚ TSR 2 ‚ Alfa TV Cyprus ‚
Sport 1.1 (Ned) ‚ Sport 3 (Ukr) ‚ RSI La 2

05.09.2009 21:45 Almanya vs Güney Afrika ZDF ‚ Kanal A ‚ SABC 1 ‚ Orange Sport (Fra)

05.09.2009 21:45 İzlanda vs Norveç ViaSat Sport - Sweden ‚ Viasat 4

05.09.2009 22:00 Fransa vs Romanya TF 1 ‚ TVR 1 ‚ Sport TV1 ‚ TVP Sport ‚ SuperSport 6 [ZA] ‚ SuperSport 5 (DigitAlb) ‚ Telekanal Sport ‚ Euro Futbol

05.09.2009 22:10 Atletico Goianiense vs Vasco de Gama PFC International

05.09.2009 23:00 Peru vs Uruguay Sky Sports 1 (uk) ‚ Sport Italia ‚ Sport TV2 ‚ YES Sport 2 ‚ Boom Sport One ‚ SuperSport 7 [ZA] ‚ SuperSport 1 (DigitAlb)

05.09.2009 23:00 İspanya vs Belçika TVE La Primera ‚ YES Sport 1 ‚ Sport 1 (Rom) ‚ TVE La Primera SAT ‚ TV2 Sport (Nor) ‚ SuperSport 3 [Za] ‚ Futbol Smart

05.09.2009 23:30 Kolombiya vs Ekvador Sport Italia 24 ‚ TV2 Sport (Den) ‚ C+ Futbol ‚ Alfa TV Cyprus ‚ SuperSport 5 [ZA] ‚ SuperSport 2 (DigitAlb) ‚ Boom Sport Two ‚ Viasat Sport (Nor) ‚ Viasat Football (Swe) ‚ Viasat Sport (East)
akpınar

06.09.2009 14:05
5 yıl önce

konu geride kalmış
lazkopat
Yılların Başkanı
Liverpool

06.09.2009 14:56
5 yıl önce

maç izleyen yok anlaşılan
urfali_semih
Yılların Başkanı
Groningen

06.09.2009 15:10
5 yıl önce

Bugünün Maç Tv Proğramı :

06.09.2009 16:00 AIK Stockholm vs Hacken TV4 Sport

06.09.2009 16:00 Albinoleffe vs Ancona Sky Calcio 7

06.09.2009 16:00 Cesena vs Cittadella Sky Calcio 6

06.09.2009 16:00 Empoli vs Crotone Sky Calcio 3

06.09.2009 16:00 Grosseto vs Gallipoli Sky Calcio 5

06.09.2009 16:00 Lecce vs Frosinone Sky Sport 1 (Italia) ‚ Sky Calcio 1 ‚ Sky Super Calcio

06.09.2009 16:00 Salernitana vs Modena Sky Calcio 4

06.09.2009 16:00 Vejle vs Naestved TV2 Sport (Den)

06.09.2009 18:05 Viborg vs Lyngby TV2 Sport (Den)

06.09.2009 19:00 Nijerya vs Tunus SuperSport 3 [Za] ‚ Orange Sport (Fra)

06.09.2009 20:30 G.Antep Bld.Spor vs Orduspor D Spor

06.09.2009 21:45 Brescia vs Torino Sky Sport 1 (Italia) ‚ Sky Calcio 1 ‚ Sky Super Calcio ‚ Raitalia 3 Africa ‚ Raitalia 3 Asia

06.09.2009 22:00 Albacete vs Real Union C+ Spain

06.09.2009 22:00 Cruzeiro vs São Paulo Sport 1 (Ukr) ‚ SportKlub (Romania) ‚ YES Sport 2 ‚ SportKlub (Pol) ‚ SuperSport 3 [Za] ‚ SporMax ‚ Nova Sports 1 (Hellas) ‚ Nova Sports 1 (Cyp)

farmatoks
Yılların Başkanı
Utrecht

11.09.2009 20:45
5 yıl önce

Hafta Sonu Hangi Maç Hangi Kanalda Olacak??? Cevabı Takm Sayfamızdadır...

http://...akimGazete.aspx?TID=1197



Gerçeği Söyle İmkansızı İste.
lazkopat
Yılların Başkanı
Liverpool

11.09.2009 21:11
5 yıl önce

hocam burada takım gastesi reklamı yapmayalım

İŞTE bu haftasanu programı

12.09.2009 CUMARTESİ KANAL



13:00 NAGOYA-KASHİWA EUROSPORT 2
14:15 MOTHERWELL-RANGERS FUTBOL SMART
15:00 F1 İTALYA SIRALAMA TURLARI TRT 1
15:15 CSKA-SOVETOV SPORMAX
16:00 ORDUSPOR-ERCİYESSPOR D SPOR
16:30 B.DORTMUND-BAYERN MÜNİH SUPERSPORT 1
16:30 WOLFSBURG-LEVERKUSEN TRT 3
16:45 LARİSA-ATROMİTOS SKAİ HELLAS
17:00 MANCHESTER CİTY-ARSENAL SPORMAX
17:00 STOKE-CHELSEA SPORMAX
17:00 LİVERPOOL-BURNLEY DİGİSPORT RO
17:00 CELTİC-DUNDEE UNITED FUTBOL SMART
19:00 GETAFE-BARCELONA SUPERSPORT 2
19:00 ATLETİCO MADRİD-SANTANDER SUPERSPORT 5
19:00 TRİUDEN-ANDERLECHT SPORTKLUB
19:00 GRAZ-LİNZ SPORTKLUB+
19:00 LİVORNO-MİLAN SUPERSPORT 4
19:00 ARİS-GİANNİA NOVA SPORTS 1
19:00 OLİMPİAKOS-KAVALA ET 1
19:30 TOTTENHAM-MANCHESTER UNITED SPORMAX
19:30 HAMBURG-STUTGART DİGİ SPORT RO
19:45 PSV-RODA FUTBOL SMART
20:00 LYON-LORİENT NOVA SPORTS 7
21:00 LİEGE-MECHELEN SPORTKLUB
21:00 ESPANYOL-REAL MADRİD SUPERSPORT 2
21:00 GALATASARAY-BEŞİKTAŞ LİG TV
21:45 LAZIO-JUVENTUS NOVA SPORTS 2
22:00 BORDEUAX-GRENOBLE KANAL A
22:00 TÜRKİYE-İSPANYA NTV
22:10 VELEZ-SAN LERONZO NOVA SPORTS 4
23:00 SEVİLLA-ZARAGOZA SUPERSPORT 2
01:10 TİGRE-SARANDİ SPORTKLUB+
00:30 FLAMENGO-RECİFE NOVA SPORTS 1



13.09.2009 PAZAR KANAL



13:00 DİNAMO MOSKOVA-SPARTAK MOSKOVA NOVA SPORTS 2
14:00 BİRMİNGHAM-ASTON VİLLA SPORMAX
15:00 F1 İTALYA YARIŞ TRT 1
15:30 AJAX-NAC BREDA FUTBOL SMART
16:00 RİZESPOR-SAMSUNSPOR D SPOR
16:00 İNTER-PARMA SUPERSPORT 1
16:00 FİORENTİNA-CAGLİARİ SUPERSPORT 2
16:00 SİENA-ROMA SUPERSPORT 3
16:05 CARDİFF-NEWCASTLE SPORT 1
16:30 WERDER-HANNOVER TRT 3
16:45 ASTERAS-PAOK NOVA SPORTS 1
16:45 ERGOTELİS-XANTHİ NOVA SPORTS 2
16:45 MAKEDONYA-ALMANYA SİTEL TV
17:00 İSTANBUL B.-TRABZONSPOR LİG TV
18:00 VİLLAREAL-MALLORCA SUPERSPORT 2
18:00 RENNES-ST ETİENNE SPORT 1
18:15 FULHAM-EVERTON SPORMAX
18:30 KÖLN-SCHALKE SUPERSPORT 4
19:00 PANHRİKOS-PANATİNAİKOS NOVA SPORTS 1
19:00 LEVADİAKOS-PANİONİOS NOVA SPORTS 2
19:15 YUNANİSTAN-RUSYA NET HELLAS
20:00 BELENENSES-BENFİCA SUPERSPORT 5
20:00 VALLADOLİD-VALENCİA SPORT 1
21:00 BURSASPOR-FENERBAHÇE LİG TV
21:15 AEK-IRAKLİS NOVA SPORTS 1
21:30 BRUGGE-GENK SPORTKLUB
21:45 GENEO-NAPOLİ NOVA SPORTS 2
22:00 MONOCO-PSG KANAL A
22:00 VİTORİA-PALMEİRAS SPORMAX
22:00 XEREZ-BİLBAO SUPERSPORT 2
22:10 RİVER PLATE-COLON SPORT RO
22:15 S.LİZBON-PAÇOS RTP



14.09.2009 PAZARTESİ KANAL



20:00 HACKEN-STOCKHOLM NOVA SPORTS 7
20:30 KOCAELİSPOR-ADANASPOR D SPOR
21:15 COTTBUS-KARLSRUHE EUROSPORT 2
22:00 SIRBİSTAN-TÜRKİYE NTV
22:15 MARİTİMO-BRAGA SUPERSPORT 1
FourtyEight
Yılların Başkanı
CSKA Moscow

26.09.2009 10:40
5 yıl önce

Çok aradım bu forumu 8.sayfada buldum

25 EYLÜL CUMARTESİ

13:00 Zenit - CSKA Moscova / Rusya / SporMax / Sporx TV
14:45 Portsmouth - Everton / İngiltere Premier Lig / SporMax
16:30 Wolfsburg - Hannover 96 / Almanya Bundesliga / TRT 3
17:00 Stoke City - Manchester Utd. / İngiltere Premier Lig / SporMax
19:00 Sampdoria - Inter / İtalya Serie A / NTV SPOR
19:00 Real Madrid - Tenerife / İspanya La Liga / NTV
19:00 Çaykur Rizespor - Altay / Bank Asya 1. Lig / D Spor
19:30 Fulham - Arsenal / İngiltere Premier Lig / SporMax
20:00 Antalyaspor - Fenerbahçe / Turkcell Süper Lig / LİG TV
20:00 Valenciennes - Marseille / Fransa Ligue 1 / Kanal A
21:00 Malaga - Barcelona / İspanya La Liga / NTV SPOR
22:00 Lyon - Toulouse / Fransa Ligue 1 / Kanal A
23:00 Valencia-A.Madrid / İspanya La Liga / NTV SPOR
02:30 Estudiantes - Boca Juniors / Arjantin / NTV SPOR (Bant)

26 EYLÜL PAZAR

16:00 Juventus-Bologna / İtalya Serie A / NTV SPOR
16:00 Orduspor - Konyaspor / Bank Asya 1. Lig / D Spor
16:30 Freiburg - Mönchengladbach / Almanya Bundesliga / TRT 3
18:00 Lille - Nice / Fransa Ligue 1 / Kanal A
18:00 Sunderland - Wolverhampton / İngiltere Premier Lig / SporMax
18:30 Hoffenheim - Hertha Berlin / Almanya Bundesliga / TRT 3
20:00 Denizlispor - Manisaspor / Turkcell Süper Lig / SporMax
20:00 Galatasaray - Eskişehirspor / Turkcell Süper Lig / LİG TV
21:45 AC Milan - Bari / İtalya Serie A / NTV SPOR
22:00 Bordeaux - Rennes / Fransa Ligue 1 / Kanal A
22:00 São Paulo - Corinthians / Brezilya / SporMax
00:10 River Plate - Gimnasia Plata / Arjantin / NTV SPOR


Asaletimizi renklerinden‚ gururumuzu tarihinden‚ gücümüzü Fenerbahçe sevgisinden alıyoruz!
Karahisar

26.09.2009 18:00
5 yıl önce

Zenit - CSKA Moscova ve Valencia-A.Madrid maçları güzel maçlar
FourtyEight
Yılların Başkanı
CSKA Moscow

26.09.2009 18:01
5 yıl önce

Zenit 2-0 yendi CSKA´yı maçı izledim.Kezman bir gol attı.
Beşiktaş bu CSKA´YI yenemezse ayıp derim.İç saha deplasman rahat rahat 6 puan alması lazım.


Asaletimizi renklerinden‚ gururumuzu tarihinden‚ gücümüzü Fenerbahçe sevgisinden alıyoruz!
Karahisar

26.09.2009 18:03
5 yıl önce

Bjk kimi yenmişki‚ seni yenecek

Şaka bir yana temennimiz o yönde...
Paylaş
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.9

üste git











sanal motor sürüm: beta 1.18 ECN Technology Counseling
gazete   |   bilgilerim   |   harita   |   takımlar   |   oyuncular   |   transfer   |   antrenman   |   kupalar   |   turnuva   |   firmalar   |   oyun   |   istatistik   |   albüm   |   forum   |   yardım   |   ara
iletişim   |   yardım   |   reklam   |   gizlilik